2019.07.06 23:53

Afrikos tautų taurė: į ketvirtfinalį pateko Nigerijos ir Pietų Afrikos futbolininkai

LRT 2019.07.06 23:53

Šeštadienį sužaisti dar du Afrikos tautų taurės aštuntfinaliai. Į ketvirtfinalį žengė Nigerijos ir Pietų Afrikos rinktinės, kurios ir grumsis dėl patekimo į pusfinalį.

Pirmajame dienos mače susikovė Nigerijos ir Kamerūno atstovai. Pirmeji laimėjo 3:2 (1:2)

Pirmąjį įvartį 19-ąją minutę pelnė nigerietis Odionas Ighalo. 41-ąją minutę rezultatą išlygino Staphane`as Bahokenas. 44-ąją minutę Kamerūną į priekį išvedė Clintonas N`Jie.

Antroje mačo dalyje Nigerijos futbolininkai perėmė iniciatyvą. 63-iąją minutę antrą kartą pasižymėjo ir rezultatą išlygino O. Ighalo, o jau netrukus, 66-ąją minutę, į priekį savo šalies ekipą išvedė Alexas Iwobi.

Antrajame dienos susitikime Pietų Afrikos futbolininkai 1:0 (0:0) palaužė varžovus iš Egipto.

Vienintelį susitikimo įvartį 85-ąją minutę po puikios kontraatakos pelnė Thembikosi Lorchas.