2019.07.06 23:59

Dramatiškame „Copa America“ mažajame finale – raudoną kortelę gavęs Messi ir Argentinos triumfas

LRT 2019.07.06 23:59

Šeštadienio vakarą paaiškėjo „Copa America“ turnyro bronzos medalininkai. Jais tapo Čilės futbolininkus 2:1 (2:0) nukovę Argentinos atstovai.

Pirmąjį įvartį jau 12-ąją minutę po netikėto Lionelio Messi perdavimo laisvo smūgio metu pelnė varžovų vartininką apibėgęs Sergio Aguero.

Antrąjį kartą Čilės vartus po dar dešimties minučių nuginklavo po puikaus Giovani Lo Celso perdavimo vienas prieš varžovų vartininką išbėgęs Paulo Dybala.

37-ąją minutę L. Messi apsistumdė su Gary Medeliu ir abiems futbolininkams netikėtai buvo parodytos raudonos kortelės. Iš pakartojimo panašu, kad čilietis inicijavo šį incidentą ir kad „Barcelona“ lyderis buvo taip nubaustas nepelnytai, tačiau vėliau gerbėjai pastebėjo, kad argentinietis varžovui užmynė ant čiurnos bei trenkė jam pečiu ir taip išprovokavo šio reakciją.

59-ąją minutę Čilės vienuolikė sušvelnino rezultatą. Po 11 metrų baudinio pasižymėjo Arturo Vidalis.

Atsiliekančioji ekipa atsitiesti nebesugebėjo ir turėjo pripažinti argentiniečių pranašumą.

Finalo susitikimas tarp Brazilijos ir Peru rinktinių įvyks sekmadienį, liepos 7-ąją dieną, 23 val. Lietuvos laiku.