2019.07.06 19:43

Stebuklingas žygis tęsiasi: Malio krepšininkai – pasaulio jaunimo čempionato finale

LRT 2019.07.06 19:43

Pasaulio jaunimo (U19) krepšinio čempionate paaiškėjo pirmieji finalininkai. Pirmajame pusfinalyje šeštadienį Malio atstovai 76:73 (13:19, 26:14, 22:22, 15:18) palaužė varžovus iš Prancūzijos.

Nors nugalėtojai susitikimą pradėjo prasčiau, antrajame kėlinyje surengė didžiulį spurtą ir perėmė iniciatyvą.

Po ilgosios pertraukos rezultatas buvo apylygis, tačiau Afrikos rinktinė laikė nedidelį pranašumą. Iki finalinės sirenos likus kiek daugiau nei 2 minutėms ekipas skyrė tik 3 taškai (72:69).

Puiki maliečių gynyba ir gražus Sirimano Kanoute „alley-oop“ dėjimas leido susikurti 5 taškų pranašumą iki susitikimo pabaigos likus mažiau nei minutei (76:71). Išsikapstyti prancūzai nebesugebėjo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Oumaras Ballo (5/12 dvitaškių ir 11 atk. kam.) bei Fousseyni Drame (11 atk. kam.), pelnę po 17 taškų.

Nusileidusioje ekipoje 18 taškų pasižymėjo Mathisas Dossou Yovo (7/12 dvitaškių). 14 pridėjo Kenny Baptiste (6/8 dvitaškių).

Antrasis pusfinalis tarp JAV ir Lietuvos rinktinių – šeštadienį 20:30 val. Tiesioginę susitikimo transliaciją galėsite stebėti portale LRT.lt.