2019.07.06 19:56

Angles nukovusiai Švedijos rinktinei – pasaulio moterų futbolo čempionato bronza

LRT2019.07.06 19:56

Šeštadienį paaiškėjo pasaulio moterų čempionato bronzos medalininkės. Mažajame finale po chaotiško mačo 2:1 (2:1) triumfavo Švedijos atstovės.

Pirmąjį mačo įvartį į Anglijos rinktinės vartus po apmaudžios klaidos gynyboje 11-ąją minutę pelnė Kosovare Asllani.

22-ąją minutę smūgiu į tolimąjį vartų kampą Sofia Jakobsson padvigubino Švedijos vienuolikės pranašumą.

31-ąją minutę rezultatą kontraatakos metu apsivariusi varžovę sušvelnino Francesca Kirby.

33-iąją minutę anglės išlygino rezultatą, tačiau po VAR peržiūros įvartis nebuvo užskaitytas dėl Ellen White žaidimo ranka prieš smūgį.

Atsiliekanti ekipa paskutinėmis minutėmis po kampinio galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Švedijos komandą išgelbėjo ant vartų linijos atsistojusi gynėja, į kurios galvą atsimušė varžovių atliktas smūgis. Daugiau progų anglės nebesukūrė.

Finalo susitikimas tarp JAV ir Nyderlandų rinktinių vyks sekmadienį, liepos 7-ąją dieną, 17:50 val. Tiesioginę transliaciją galėsite stebėti per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.