Naujienų srautas

Sportas2019.07.06 11:39

Trukdžiai derybose: „Atletico“ viešai pasmerkė Griezmanno ir „Barcelona“ veiksmus

LRT 2019.07.06 11:39

Madrido „Atletico“ vadovybė išplatino pranešimą, kuriuo pasmerkė „Barceloną“ ekipą bei Antoine`ą Griezmanną, kuris siekia prisijungti prie Katalonijos klubo.

Penktadienį Barselonos organizacijos prezidentas Josepas Bartomeu paskelbė apie susidomėjimą vienu „Atletico“ lyderių A. Griezmannu. Taip pat pranešta, jog iš Paryžiaus norintis pasprukti Neymaras šią vasarą negrįš į Kataloniją.

Madrido komandos vadovybė atsakė į J. Bartomeu žodžius ir atskleidė, jog prancūzas klubą palikti planavo dar kovo mėnesį.

„Gegužės 14-ąją dieną A. Griezmannas informavo klubą apie savo sprendimą jį palikti. Būtent tada sužinojome, kad su „Barcelona“ futbolininkas derybas vedė jau nuo kovo mėnesio. Manome, kad jis derėjosi jau po antrųjų pralaimėtų rungtynių Turino „Juventus“ UEFA Čempionų lygoje.

Informavome atletą, jo seserį ir advokatą, kad šis turi pasirodyti oficialioje komandos treniruotėje sekmadienį. Norime pareikšti pasišlykštėjimą Barselonos ekipa, kuri derėjosi su žaidėju dar sezono metu, taip pažeisdama kontrakto sąlygas, kai „Atletico“ rungtyniavo Čempionų lygoje ir Ispanijos pirmenybėse.“

Katalonijos ekipa 120 mln. JAV dolerių vertės išpirką Madrido klubui norėtų mokėti dalimis, tačiau „Atletico“ nesutiko su tokiu prašymu dėl parodytos nepagarbos tiek organizacijai, tiek gerbėjams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi