2019.07.06 07:41

Afrikos tautų taurėje – dramatiška baudinių serija ir pergalę atnešęs Sadio Mane įvartis

LRT 2019.07.06 07:41

Afrikos tautų taurės turnyre vėlyvą šeštadienio vakarą startavo aštuntfinaliai. Juose dėl pirmųjų kelialapių į geriausiųjų žemyno rinktinių aštuonetuką susikovė Maroko ir Benino bei Senegalo ir Ugandos vienuolikės.

Pirmajame vakaro mače Benino ekipa po 11 metrų baudinių serijos palaužė marokiečius. Iki 120-osios minutės komandos sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Moise'as Adilehou 53-ąją minutę išvedė Beniną į priekį, tačiau rezultatą 76-ąją minutę išlygino Youssefas El-Nesyri.

Maroko lyderis Hakimas Ziyechas 90-ąją minutę 11 metrų baudiniu galėjo išplėšti pergalę, tačiau nepajėgė jo realizuoti ir komandoms teko varžytis pratęsimo metu.

Jo metu Beninas liko dešimtyje po raudonos kortelės, tačiau atsilaikė iki pratęsimo pabaigos, o baudinių serijos metu triumfavo 4:1 ir žengė į ketvirtfinalį.

Antrąjį bilietą į tolimesnį etapą iškovojo Senegalo futbolininkai, 1:0 (1:0) nugalėję varžovus iš Ugandos.

Vienintelį mačo įvartį 15-ąją minutę pelnė vienas „Liverpool“ lyderių Sadio Mane. Krašto puolėjas dar galėjo padvigubinti pranašumą 11 metrų baudiniu antroje rungtynių pusėje, tačiau pasižymėti nepavyko.

Ketvirtfinalyje Senegalo ir Benino atstovai susitiks trečiadienį, liepos 10 dieną.