Sportas

2019.07.05 12:10

Nesusipratimas išspręstas: lengvaatlečiai ir toliau treniruosis Kauno Ąžuolyne

LRT.lt2019.07.05 12:10

Ketvirtadienį viešoje erdvėje pasirodžiusi informacija apie iš Ąžuolyno neva vejamus lengvaatlečius buvo nesusipratimas. Anot Kauno savivaldybės atstovų, lengvaatlečiai gali ir toliau galės treniruotis čia įrengtame metimų sektoriuje, skelbiama pranešime spaudai.

Portalas LRT.lt primena, jog vakar viešojoje erdvėje pasirodė pranešimas apie tai, jog geriausieji šalies lengvaatlečiai, besiruošiantys pasaulio čempionatui Dohoje Kaune, bus priversti palikti nuolatinę treniruočių vietą Ąžuolyno parke.

„Dėl sugedusio telefono principo įvyko didelis nesusipratimas. Lengvaatlečiai kaip ir iki šiol, taip ir toliau galės sportuoti metimų sektoriuje“, – patikino Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tadas Metelionis.

Anot jo, tokia situacija išliks iki Ąžuolyno rekonstrukcijos pradžios. Kaip bus parke prasidėjus darbams, kol kas neaišku.

„Ar vykstant rekonstrukcijos darbams sportininkai galės treniruotis metimų sektoriuje, šiandien pasakyti negalime. Bet darysime viską, kad galėtų. Viskas paaiškės tik tada, kai pasibaigus konkursui turėsime rangovą ir susėdę su juo viską susiderinsime. Bet kokiu atveju iki rekonstrukcijos pradžios būsime pasiruošę atsarginį planą, kur sportininkai galėtų treniruotis darbų metu. Tą planą rasime bendradarbiaudami su sportininkais ir treneriais“, – akcentavo T. Metelionis.

Po Ąžuolyno rekonstrukcijos metimų sektorius išliks. Projekte numatyta, kad jis bus aptvertas nauja tvora.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt