Sportas

2019.07.03 23:25

Jaunimo rinktinės gynėjas Dovydas Giedraitis patyrė čiurnos traumą

LRT.lt2019.07.03 23:25

Pergalę pasaulio vaikinų jaunimo (U19) krepšinio čempionato aštuntfinalyje Lietuvos rinktinei apkartino kapitono Dovydo Giedraičio trauma. Antro kėlinio pabaigoje Dovydas nepatogiai nusileido ant varžovo ir susižeidė čiurną. Kapitonas rungtynių nebetęsė, o per sužaistas 14 minučių spėjo pelnyti 6 taškus ir atlikti 4 rezultatyvius perdavimus, skelbiama LKF pranešime spaudai.

Po rungtynių krepšininkui vienoje iš Kretos ligoninių buvo atlikti tyrimai, po kurių paaiškėjo, kad gynėjui dalinis čiurnos raiščių plyšimas.

„Rokas atliko perdavimą man į kampą „ant tritaškio“, aš pašokau, pagavau kamuolį ir gynėjas palindo po manimi ir pakišo koją. Ar specialiai, ar netyčia – nežinau. Raiščiai stipriai patempti, žiūrėsime kaip jausiuosi per laisvą dieną, atliksime visas įmanomas procedūras. Žaisti labai noriu, bet ar pavyks – dar per anksti spręsti“, – po apsilankymo ligoninėje sakė komandos kapitonas Dovydas Giedraitis.

Pasaulio čempionato aštuntfinalyje Gedimino Petrausko auklėtiniai 91:74 įveikė Australijos krepšininkus ir ketvirtfinalyje susitiks su Serbijos krepšininkais, kurie 87:60 įveikė Filipinų ekipą. Rungtynės vyks penktadienį nuo 15 valandos 30 minučių.