Naujienų srautas

Sportas2019.07.03 16:52

Ispanas Abrinesas apsisprendė atgaivinti sustabdytą karjerą: mielas krepšini, aš grįžau

LRT.lt 2019.07.03 16:52

Nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio krepšinio nežaidęs ispanas Alexas Abrinesas pasiruošęs grįžti ant parketo. Dėl asmeninių priežasčių iš sporto kuriam laikui pasitraukęs 25-erių metų 198 cm ūgio žaidėjas apie sugrįžimą pranešė emocingame vaizdo klipe savo asmeninėje „Twitter“ paskyroje.

Paviešintoje žinutėje – A. Abrineso kreipimasis į „krepšinį“ ir noras užmiršti jausmą, kuomet mylima sporto šaka buvo pradėjusi kelti nusivylimą ir pyktį. Žemiau pateikimas visas vaizdo klipo tekstas.

„Brangus drauge, kartu buvome kartu nuo mažų dienų. Viskas klostėsi puikiai, kol viskas prieš keletą mėnesių subyrėjo į tūkstančius dalelyčių, nes tu pradėjai mane gąsdinti. Pradėjau tavęs nekęsti. Pradėjau tavęs vengti kiekviena pasitaikiusia proga. Praleidau daug laiko bandydamas save įtiktinti, jog tai nėra tiesa. Turėjau grįžti į pradžių pradžią, – teigia A. Abrinesas.

Kreipiausi pagalbos į pažįstamus, į geriausius savo srities profesionalus, kad vėl pajausčiau tą laimę, kurią patirdavome būdami kartu. Nusprendžiau, kad jau gana – turi kovoti už mūsų draugystę. Noriu vėl šypsotis. Nebuvo lengva. Daug kartų norėjau pasiduoti. Nusprendžiau užbaigti šį košmarą. Aš tai pasiekiau – vėl šypsausi. Noriu vėl tave pamatyti ir kartu praleisti tūkstančius valandų. Mielas, krepšini, aš grįžau. Tai aš, Alexas. Ačiū, kad laukei manęs.“

Pastarąjį sykį A. Abrinesas rungtyniavo NBA Oklahomos „Thunder“ ekipoje, kurioje praleido tris sezonus. 2018–2019 m. gruodžio 23-iąją ispanas sužaidė savo paskutines rungtynes klube ir vasario mėnesį buvo atleistas.

Praėjusiame sezone krepšininkas sužaidė 31-erias rungtynes ir vidutiniškai per 19 minučių rinkdavo po 5,3 taško bei atkovodavo po 1,5 kamuolio.

Krepšininkas dar neturi naujos darbovietės, tačiau jau kuris laikas ispanas yra siejamas su „Barcelona“ ekipa, kurioje rungtyniavo 2012–2016 metais.

Atakuojančio gynėjo ir lengvojo krašto puolėjo pozicijose galintis žaisti A. Abrinesas su Ispanijos rinktine yra iškovojęs Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ir 2017 m. Europos čempionato bronzos medalius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi