Naujienų srautas

Sportas2019.07.02 23:55

Galvomis įvarčius mušusios amerikietės žengė į pasaulio čempionato finalą

LRT.lt 2019.07.02 23:55

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio moterų futbolo čempionate paaiškėjo pirmoji finalo dalyvė. Ja tapo titulą ginanti Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinė, pirmajame pusfinalio mače 2:1 įveikusi Anglijos vienuolikę.

Finale amerikiečių varžovėmis bus Nyderlandų arba Švedijos atstovės – šios dvi komandos susikaus antrajame pusfinalyje.

Pusfinalio rungtynės prasidėjo itin didele sparta bei amerikiečių spaudimu, o tai netrukus atnešė ir vaisių – po gero komandos draugės perdavimo smūgiu galva savo ekipą į priekį išvedė Christen Press.

Anglių tokia įvykių eiga iš vėžių neišmušė – jau po kelių minučių smūgiu iš arti rezultatą išlygino ekipos atakų lyderė Ellen White.

Atakų bangos nesustojo ir po šio epizodo – abi ekipos toliau demonstravo atvirą futbolą, o toks scenarijus buvo palankesnės amerikietėms – dar pirmajame kėlinyje jos ir vėl išsiveržė į priekį, kai galva tiksliai smūgiavo Alex Morgan.

Beje, pelnytą įvartį puolėją atšventė subtilia pašaipa varžovių atžvilgiu, imituodama britišką arbatos gėrimą.

Antrajame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė pirmaujančioms amerikietėms, tačiau kėlinio viduryje turėjo suvirpėti visų ekipos sirgalių širdys – Ellen White rezultatą buvo išlyginusi, tačiau teisėja, pasinaudojusi VAR pagalba, užfiksavo nuošalę ir tikslų smūgį atšaukė.

Rungtynių pabaigoje ypatingai netrūko dramos – po dar vieno VAR įsikišimo buvo paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau prie kamuolio stojusi Anglijos rinktinės kapitonė Stephanie Houghton smūgiavo itin nesėkmingai ir varžovių vartų sargė Alyssa Naeher kamuolį sugavo.

Vos po kelių minučių antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo ir Anglijos rinktinės gynėja Millie Bright, o tai tapo paskutine vinimi į Philo Neville`o treniruojamos komandos karstą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi