Sportas

2015.07.07 18:27

D. Šernu pasipildęs „Žalgiris“ nesibaimina Švedijos čempionų

ELTA 2015.07.07 18:27

Lietuvos čempiono Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo gretas papildęs buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Darvydas Šernas yra pasiryžęs ne tik padėti sostinės komandai kovoti Europos fronte, bet ir sugrįžti į nacionalinę ekipą.

Lietuvos čempiono Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo gretas papildęs buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Darvydas Šernas yra pasiryžęs ne tik padėti sostinės komandai kovoti Europos fronte, bet ir sugrįžti į nacionalinę ekipą.

„Atstovauti rinktinei visada yra didžiulė garbė ir visada turiu daug noro. Tikiuosi pavyks gerai pasirodyti, mušti įvarčius ir atkreipti rinktinės trenerių dėmesį“, – spaudos konferencijoje teigė D. Šernas.

„Žalgirio“ vadovai aktyviai darbuojasi šią vasarą ir džiaugiasi, kad galėjo savo gretas papildyti Lietuvos futbolininku. Anksčiau Vilniaus klubas sudarė sutartis su futbolininkais iš Brazilijos ir Portugalijos.

„Atsidarius perėjimo langui šią vasarą, iškart ėmėmės aktyviai dirbti ir pasirašėme sutartis su keturiais žaidėjais. Labai smagu, kad ketvirtas naujokas yra lietuvis, nes labai svarbu turėti kuo geresnių Lietuvos futbolininkų. Mano nuomone, jis vis dar yra vienas geriausių Lietuvos futbolininkų, ir neabejoju, kad jo patirtis padės mums kovoti Europos fronte“, – spaudos konferencijoje kalbėjo „Žalgirio“ klubo sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

31-ąjį gimtadienį šį mėnesį paminėsiantis D. Šernas praėjusį sezoną atstovavo „Ross County“ (Škotija) ekipai.

„Kai Škotijoje baigėsi sezonas, susidėjau lagaminus ir išvykau. Dabar vienintelis konkretus pasiūlymas atėjo iš „Žalgirio“, o visos sąlygos mane tenkino. Komandoje gera atmosfera, daug lietuvių. Smagu atvykti į pastaraisiais metais daug laimintį klubą“, – sakė D. Šernas.

Nors „Žalgiriui“ vasarą pasipildžius dviem brazilais, portugalu ir D. Šernu, atsirado puolime žaidžiančių futbolininkų perteklius, ekipos treneris Valdas Dambrauskas patikino, kad savo vietą ras kiekvienas.

„Treneriui tai yra labai gera problema. Labai svarbu turėti tokį būrį gerų žaidėjų, kurie tam tikrą dieną, tam tikrose rungtynėse gali sėkmingai įsilieti į žaidimą. „Žalgiriui“ tai išeis tik į naudą. Labai svarbu, kad žaidėjai yra aukšto lygio. Kuo aukštesnio lygio žaidėjas, tuo lengviau jam įsilieti į komandą. Su kitais naujokais susipažinome gerokai anksčiau, matėme, kaip jie treniruojasi, du iš jų jau spėjo sužaisti rungtynes, o D. Šernas jau pažįsta nemažai žaidėjų, todėl, įvertinus žaidėjų charakterį, manau, kad problemų dėl susižaidimo stokos nebus“, – mintimis dalinosi V. Dambrauskas.

Pasak M. Nikoličiaus, su D. Šernu pasirašyta sutartis pusmečiui, o vėliau bus sprendžiama dėl jo ateities.

Čempionų lygos atrankos rungtynes liepos 15 dieną išvykoje ir liepos 21 dieną namuose „Žalgiris“ žais su Švedijos čempionu „FF Malmo“ klubu.

„Neabejoju, kad varžovas yra įveikiamas. „FF Malmo“ komanda šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus, tą rodo pralaimėjimai Švedijos čempionate. Keli žaidėjai paliko ekipą, dar du futbolininkai yra traumuoti. Po eilinio pralaimėjimo pasitikėjimas nebus pats geriausias, bet vis tiek varžovų komanda yra labai aukšto lygio, – aiškino V. Dambrauskas. – Visi trys puolėjai yra žaidę Anglijos aukščiausioje lygoje, du norvegai atstovauja šios šalies rinktinei, o dar du futbolininkai prieš savaitę tapo Europos jaunimo čempionais ir buvo išrinkti į simbolinę komandą. Individualus meistriškumas yra labai didelis, todėl mūsų darbas yra kaip galima juos išanalizuoti ir uždengti pagrindinius žaidėjus. Jei mes tą padarysime ir mus kažkiek lydės sėkmė, galime pateikti didelį siurprizą“.

Trečiadienį Vilniaus „Žalgiris“ sostinėje sužais draugiškas rungtynes su Baltarusijos čempione Minsko „Dinamo“ komanda. Jų metu bus išbandyta nauja Lietuvos futbolo federacijos stadiono danga.