Naujienų srautas

Sportas2019.07.02 15:04

„Ryto“ klubą sukritikavęs Kurtinaitis atskleidė – „Chimki“ domisi lietuviu krepšininku

LRT.lt 2019.07.02 15:04

Naujajam sezonui su Maskvos srities „Chimki“ klubu besiruošiantis treneris Rimas Kurtinaitis, bendraudamas su portalu „lrytas.lt“ atskleidė dalį ateities planų su komanda, kurios radare yra neįvardintas lietuvis krepšininkas.

„Pavardės neminėsiu, tačiau planuose yra toks krepšininkas. Komandą turėtų sustiprinti lietuvis. Aš jau apie tai labai rimtai galvoju, tačiau dar vis žiūrime, koks gali būti galimas scenarijus su kitais kandidatais, kas vyks ieškoti laimės už Atlanto, ką suvilios kiti klubai. Kas mane pažįsta, jie žino, kad ieškau ne tokio žaidėjo, kuris būtų tik vienos pozicijos asas, tačiau tokių vyrukų, kurie reikalui esant galėtų pakeisti traumuotą bendraklubį“, – teigė R. Kurtinaitis.

Portalui „lrytas.lt“ R. Kurtinaitis patvirtino, jog „Chimki“ radare nėra laisvuoju agentu tapusio Mindaugo Kuzminsko, kuris kelis pastaruosius sezonus rungtyniavo Milano „AX Armani“ klube. Anot specialisto, žaidėjo pozicija komandoje jau yra seniai suformuota.

Be to, treneris iš Lietuvos sutiko pasidalinti savo mintimis ir apie Vilniaus „Ryto“ klubui Eurolygos neskirtą kvietimą į kito sezono stipriausią Senojo žemyno turnyrą. R. Kurtinaičio teigimu, „Ryto“ klubas nėra užtkrintęs jokių garantijų.

„Rytas“ ima ir gauna kvietimą į Eurolygą. Kas nors staiga pasikeistų: miestas skirtų daugiau pinigų, atsirastų ilgalaikių rėmėjų, kurie skirtų pinigus dešimčiai metų? Taip, kaip Madrido „Real“, kuris gali pasirašinėti sutartis septyneriems metams į priekį, nes viskas yra garantuota ir finansiškai stabilu. „Rytas“ neturi jokių garantų: nei savo arenos, nei miesto valdžios palankumo – finansiškai Vilnius prie ekipos prisideda minimaliai, verslas nežiūri į klubo pusę, nes nėra jokios vadybos. Gal gali kas pasakyti, kas dabar vyksta „Ryto“ ekipoje? Kai iš klubo buvo išprašytas prezidentas Gedvydas Vainauskas, ten nieko neliko – neaišku, kas vadovauja procesui, kam ta ekipa rūpi, kokie uždaviniai keliami ir dėl ko viskas vyksta“, – aiškino treneris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi