Naujienų srautas

Sportas2019.07.02 13:12

„Nevėžio“ valdyba ir klubo finansine situacija pasipiktinęs LKL prezidentas: baigiam tą cirką

LRT 2019.07.02 13:12

Devintąją vietą praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone užėmęs Kėdainių „Nevėžio“ klubas šiuo metu rūpinasi ne komandos sudėties komplektacijos darbais, o išgyvenimo klausimais.

Portale „rinkosaikste.lt“ skelbiama, jog šiais metais 183 tūkstančius eurų paramos iš Kėdainių miesto savivaldybės gavusi Kėdainių ekipa rajono valdžios atstovų prašo dar papildomų 200 tūkst. eurų, kurių naujasis Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis su kitais valdžios atstovais skirti neketina.

Skolų toliau turintis „Nevėžio“ klubas jau atkreipė ir LKL vadovų dėmesį. Susitikime tarp klubo, valdžios ir lygos atstovų, Kėdainių miesto reprezentacinei ekipai iškilti reikalavimai, kuriuos klubas turi patenkinti iki liepos viduryje rengiamo LKL klubų licencijavimo posėdžio – sumokėti 48 tūkst. eurų įsiskolinimą Valstybinei mokesčių inspekcijai ir panaikinti labdaros ir paramos fondą „Krepšinio angelai“, per kurį galimai neskaidriai finansuojama komanda.

Kėdainiuose surengtame susitikime su rajono valdžios bei klubo atstovais dalyvavo ir LKL prezidentas Remigijus Milašius, kurio teigimu „Nevėžio“ klubas LKL vadovą „apgavo“.

„Nevėžis“ realiai mane apgavo. Fondas, per kurį ir toliau buvo daromi mokėjimai, ne tik nebuvo panaikintas iki praėjusių metų rugsėjo 1 dienos, bet ir iki šiol egzistuoja. Pabrėžiu, kad LKL nuostata yra griežta – negali būti dviejų įmonių. Negali būti taip, kad klubas priklauso vienai įmonei, o finansavimą gauna per kitą įmonę. Visas finansavimas turi būti skaidrus. Dėl to visa krepšinio bendruomenė atrodo kvailai. Jokių pinigų į „Krepšinio angelus“ daugiau negalima pervesti. Dėl šio klausimo esu kategoriškas“, – portale „rinkosaikste.lt“ cituojamas R. Milašius.

LKL vadovo teigimu, lygos atstovai griežtai seks, kaip iškeltus įsipareigojimus išpildė „Nevėžio“ klubas. Priešingu atveju, klubas negaus LKL čempionato licencijos kitam sezonui.

„Artimiausiu metu, liepos viduryje, vėl vyks krepšinio klubų licencijavimas, todėl, jei taip bus ir toliau, Kėdainių „Nevėžiui“ licencija nebus išduota. Antrą kartą šis klubas manęs neapgaus“, – sakė R. Milašius.

„Nevėžio“ situacija pasipiktinęs R. Milašius tikina, jog Kėdainių klube nėra suformuotų stiprių vadybos struktūrų. Be to, anot lygos vadovo, „sunku suprasti kas klubui atstovauja“.

„Šiandien šis klubas yra neveiksnus. Jame nėra nei marketingo, nei komunikacijos, nei kitokių principų. Jau ne kartą esu sakęs, kad nesuprantu, kas tą klubą valdo. Aš nežinau, su kuo ten kalbėti, nesuprantu, kas jam atstovauja. Pas jus kiekvieną dieną pasikeitimai – direktorius tai Petrauskas, tai Ivanauskas, tai Avižius – nesuprasi, kas ten yra. Klubo dalininkai turi suprasti, kad reikia paskirti normalų vadovą, kuris mokėtų jam pavestą darbą padaryti. O jei neišeina to padaryti, pasakykit ir baigiam tą cirką. Kiekvieną kartą kai ateina licencijavimas, pradeda lįsti šio klubo skolos“, – cituojamas R. Milašius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi