Sportas

2019.07.02 12:42

Pasaulio čempionatas – be Juozuko? Rinktinės talismanas išgirdo niūrią gydytojos prognozę

LRT2019.07.02 12:42

Nugaros skausmus kenčiantis ir pagalbos į Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrusį sveikatingumo centrą „VS-Fitness“ kreipęsis Lietuvos vyrų rinktinės masažuotojas Juozas Petkevičius,išgirdo liūdną gydytojos prognozę – rinktinės talismanas gali būti priverstas praleisti rugpjūčio 31-ąją Kinijoje startuosiantį pasaulio krepšinio čempionatą, skelbiama LKF pranešime spaudai. 

„Juozas kreipėsi į mus dėl jaučiamų skausmų nugaroje, kurie jam plinta į dešinę koją. Šiuo metu galiu įtarti, kad jam yra užspaustos nervinės šaknelės, dažniausiai to priežastis būna stuburo disko išvarža. Manau, kad du mėnesiai yra per mažas laiko tarpas, kad jis galėtų tapti darbingu. Šiuo metu jo vienintelis tikslas turėtų būti reabilitacija“, – rimtą diagnozę konstatavo fizinės ir medicinos reabilitacijos gydytoja Aušra Vitkienė.

Visgi beveik tris dešimtmečius su Lietuvos vyrų rinktine dirbantis Juozukas net ir išgirdęs gąsdinančią prognozę išliko nusiteikęs optimistiškai ir neabejoja, jog profesionali specialistų pagalba padės laiku pasveikti.

„Prognozės ne kokios, reikės atlikti reabilitaciją. Gyvenime esu turėjęs visokių problemų ir visada pasveikdavau. Tikiuosi, kad pasveiksiu ir šį kartą. Manau, kad ši aplinka man padės tai padaryti“, – optimizmo neslėpė Juozukas.

Jau kitos laidos metu krepšinio aistruoliai turės galimybę išvysti, kaip Juozukui sekėsi atlikti testus, kurių metu buvo įvertinama Lietuvos vyrų rinktinės masažuotojo išsami būklė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt