Sportas

2019.07.01 13:14

Futbolo rinka: „Juventus“ gretose – Ramsey ir Rabiot, „Inter“ – Godinas

LRT2019.07.01 13:14

Liepos 1 dieną Europoje atsidarė vasaros perėjimų langas – laikas, kai klubai gali pirkti ir parduoti žaidėjus, oficialiai pasirašinėti sutartis su laisvaisiais agentais. Jau pirmąją dieną du naujokai papildė Turino „Juventus“.

Nuo 2008 m. Londono „Arsenal“ klube žaidęs Velso saugas Aaronas Ramsey pagaliau oficialiai pristatytas kaip „Juventus“ naujokas.

369 rungtynes „Arsenal“ gretose sužaidęs valas į Turiną atvyko kaip laisvasis agentas ir su „Juventus“ susitarė dėl 7 mln. eurų metinės algos. Sutartis galios iki 2023 metų.

Antrasis naujokas – irgi laisvasis agentas prancūzas Adrienas Rabiot. PSG klube iki šiol žaidęs vidurio saugas irgi yra laisvasis agentas bei su Turino ekipa sutarė dėl 7 mln. eurų metinės algos. Sutartis galios iki 2024 m.

Beje, „Juventus“ žaidėjo įsigijimas kainuos 10 mln. eurų komisinių žaidėjo agentei – šias pareigas eina A. Rabiot motina.

Tuo tarpu Londono „Chelsea“ klube pagal nuomos sutartį žaidęs argentinietis Gonzalo Higuainas grįžom į „Juventus“.

Puolėjas „Chelsea“ pelnė tik 5 įvarčius per 14 mačų ir klubas nusprendė nebandyti įsigyti žaidėjo visam laikui. Kol kas nėra aišku, ar „Juventus“ pasiliks puolėją, ar bandys jį parduoti arba nuomoti.

Milano „Inter“ ekipa irgi kaip laisvąjį agentą įsigijo ilgametė Madrido „Atletico“ gynėją Diego Godiną.

Nuo 2010 m. „Atletico“ žaidęs 33 metų urugvajietis su „Inter“ sudarė sutartį iki 2022 metų. Anot gandų, gynėjas uždirbs apie 4,5 mln. eurų per sezoną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.