Sportas

2015.07.07 12:15

Stiprinasi didieji Ispanijos klubai

eurofootball.lt 2015.07.07 12:15

Oficialiai pranešta, kad „Valencia“ pasiekė susitarimą dėl Zakaria Bakkali įsigijimo, o į „Barceloną“ keliasi Arda Turanas. Tiesa, iš vienų aršiausių jų priešininkų – Madrido „Atletico“ stovyklos.

Oficialiai pranešta, kad „Valencia“ pasiekė susitarimą dėl Zakaria Bakkali įsigijimo, o į „Barceloną“ keliasi Arda Turanas. Tiesa, iš vienų aršiausių jų priešininkų – Madrido „Atletico“ stovyklos.

Už 28 metų saugą katalonai sumokės 34 milijonus eurų. Ispanijos sostinės komandos biudžetą taip pat gali papildyti dar 7 milijonai eurų, kurių išmokėjimas priklausys nuo asmeninių turko ir jo naujosios komandos rodiklių.

Tiesa, „Barcelona“ susitarime su „Atletico“ numatyta viena esminė išlyga. Katalonijos klubas gali sugrąžinti žaidėją už 10 procentų mažesnę sumą Madrido komandai, jei naujuoju pirkiniu nebus patenkintas išrinktasis „Barcelona“ prezidentas. Jis turėtų paaiškėti po liepos 18 dieną įvyksiančio balsavimo, o teisę sugrąžinti A. Turaną katalonai turės iki liepos 20-osios vidurnakčio.

Jei A. Turanas visgi galės prisijungti prie dabartinių Ispanijos čempionų, futbolininkas pasirašys penkerių metų sutartį.

Turkijos rinktinės saugas „Atletico“ marškinėlius vilkėjo nuo 2011 metų vasaros. Madrido ekipos gretose saugas iš viso sužaidė 178 oficialius mačus ir pelnė 22 įvarčius.

Dėl „Barcelona“ ekipai pritaikyto draudimo registruoti naujus futbolininkus A. Turanas, kaip ir anksčiau iš „Sevilla“ įsigytas Aleixas Vidalis, rungtyniauti Katalonijos ekipoje galės pradėti tik nuo 2016 metų sausio.

Ketvirtą vietą praėjusiame Ispanijos futbolo čempionate užėmęs „Valencia“ klubas pasipildė vienu perspektyviausių Belgijos futbolininkų Zakaria Bakkali.

„Valencia“ oficialiai pranešė baigusi derybas su „Eredivisie“ čempionais dėl 19-mečio krašto puolėjo įsigijimo. Belgas pasirašys penkerių metų kontraktą, galiosiantį iki 2020 metų.

Perspektyvus futbolininkas buvo siejamas su ne vienu Europos grandu, tačiau belgas nusprendė karjerą tęsti Ispanijos „Primera“ pirmenybėse.

Z. Bakkali yra Eindhoveno „PSV“ ekipos auklėtinis. 2013-14 metų sezone jis sužaidė 22 rungtynes ir pelnė 4įvarčius, tačiau dėl atsisakymo pratęsti sutartį su klubu jis šį sezoną taip ir nesužaidė nei vienų rungtynių pagrindinėje sudėtyje.