Sportas

2019.06.30 15:08

Imtynininkas Fridrikas pralaimėjo Rio de Žaneiro bronzininkui ir baigė pasirodymą Europos žaidynėse

LRT2019.06.30 15:08

Paskutinę Europos žaidynių dieną – paskutinė galimybė pakovoti dėl medalio. Ja sekmadienį (06.30) bandė pasinaudoti Lietuvos imtynininkas Romas Fridrikas. Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijos iki 130 kg paguodos kovoje  lietuvis susitiko su Azerbaidžano sportininku, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoju Sabahu Shariati, skelbiama LTOK pranešime spaudai.

Kurdistane gimęs sportininkas – 20 kg sunkesnis už lietuvį. Nors pirmasis tašką pelnė R. Fridrikas, o teisėjas ant kilimo paguldė S. Sharatį, parteryje lietuviui taškų „pasirinkti“ nepavyko. Antrajame kėlinuke tašką pelnęs azerbaidžanietis dar 2 pridėjo pasinaudojęs mūsiškio kluptelėjimu ir iškovojo pergalę 3:1.

„Išbandžiau daug variantų: ir gąsdinau, ir klaidinau, bet jis nepasidavė. Sėkmingiau atakuoti trukdė didžiulis mūsų svorių skirtumas. Aš iš 97 kg svorio kategorijos į sunkųjį perėjau tik kovo mėnesį. Kol kas čia sunku. Skirtingi kalibrai, visi varžovai daug sunkesni. Pratinuosi“, - po dvikovos kalbėjo 23-ejų R. Fridrikas.

Kelią į paguodos turnyrą lietuviui atvėrė kovotojas iš Skartvelo Jakobi Kajaja, nukeliavęs iki Europos žaidynių finalo. Priminsime, jog aštuntfinalyje gruzinas lietuvį įveikė taškais 4:0.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt