Sportas

2019.06.30 10:43

Rusei sprinto rungties ketvirtfinalyje pralaimėjusi Krupeckaitė baigė kelionę dėl dar vieno medalio

LRT2019.06.30 10:43

Sekmadienį Minske pasibaigs devynias dienas trukusios antrosios Europos žaidynės. Paskutinę žaidynių dieną kovą dėl medalių dviračių treko varžybų sprinto rungtyje tęsė Simona Krupeckaitė, nusileidusi varžovei iš Rusijos ketvirtfinalyje.

Lietuvė varžėsi su 2018 m. Europos čempione 24-erių metų ruse Daria Šmeleva. Serijoje iki dviejų pergalių pirmajame važiavime D. Šmeleva finišo tiesiojoje nežymiai aplenkė mūsų šalies atstovę ir iškovojo pirmąjį tašką. Pirmajame važiave D. Šmeleva buvo greitesnė vos 0,010 sek.

Antrajame važiave panevėžietė vėl pralaimėjo varžovei, kuri buvo 0,026 sek. greitesnė, bei baigė pasirodymą sprinto rungtyje ir kovą dėl medalių. 

Dėl vietos ketvirtfinalyje panevėžietė šeštadienį kovojo su 23-ejų ukrainiete Olena Starikova. Lietuvė 0,127 sekundės dalimi įrodė pranašumą prieš oponentę ir žengė į ketvirtfinalį.

Šešioliktfinalyje S. Krupeckaitė susitiko su 26-erių metų Rio de Žanerio olimpinių žaidynių bronzos medalininke brite Katy Marchant. Europos žaidynių čempionė įrodė savo pranašumą ir aplenkė britę 0,051 sek. 

Kvalifikacijos važiavimuose S. Krupeckaitė šeštadienį ryte užfiksavo 11,050 sek. laiką ir buvo 8-ta.

Sprinto varžybose šeštadienį Lietuvai atstovavo ir Miglė Marozaitė, tačiau sportininkė aštuntfinalyje pralaimėjo nyderlandų sportininkei Laurine van Riessen. Papildomame važiavime dėl bilieto į ketvirtfinalį M. Marozaitė finišavo antra tarp trijų sportininkių ir baigė pasirodymą rungtyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt