Sportas

2019.06.30 00:21

Eilinė baudinių drama „Copa America“ ketvirtfinalyje: Urugvajui pritrūko tikslaus Suarezo smūgio

LRT2019.06.30 00:21

Šeštadienį Salvadore (Brazilija) sužaisto paskutinės Pietų Amerikos žemyno futbolo „Copa America“ turnyro ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo abi pusfinalio poros. Paskutinį kelialapį į pusfinalį nusigriebė Peru futbolininkai po nulinių lygiųjų, įveikę Urugvajaus rinktinę per baudinių seriją.

Tai jau buvo net trečiosios šių metų „Copa America“ ketvirtfinalio rungtynės pasibaigusios nulinėmis lygiosiomis ir pareikalavysios baudinių serijos.

Pusfinalyje Peru futbolininkai liepos 3-ąją dieną susitiks su Čilės rinktine. Kitą pusfinalio porą sudarys Brazilijos ir Argentinos rinktinės.

Ketvirtfinalio dvikovoje daugiau pavojingų progų per pagrindinį laiką sukūrė Urugvajaus rinktinė, kuri į varžovų vartų plotą atliko 4 smūgius. Be to, teisėjai, pasinaudoję VAR sistema, neįskaitė dviejų urugvajiečių įvarčių.

Abu kartus – 60-ąją ir 74-ąją minutę smūgiai buvo anuliuoti dėl užfiksuotų nuošalių. 

Peru rinktinei nė karto nepavyko pataikyti į oponentų vartų plotą.

Santykių aiškinimą perkėlus į baudinių seriją, pirmasis smūgiavo Urugvajaus rinktinės lyderis ir „Barcelona“ ekipos žvaigždė Luisas Suarezas. Peru vienuolikės vartininkas Pedro Gallese atlaikė L. Suarezo smūgį ir paklojo pamatus savo komandos pergalei baudinių serijoje.

P. Gallese komandos draugai situaciją išnaudojo maksimaliai – nors urugvajiečiai daugiau mušdami baudinius nebeklydo, Peru rinktinė realizavo visus penkis smūgius ir iškovojo pergalę serijoje 5:4.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.