2019.06.29 20:37

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai neturėjo vargo su „Palanga“

LRT2019.06.29 20:37

Aštuntą pergalę Lietuvos futbolo A lygos čempionate iškovojo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai namuose 4:0 (2:0), nepalikę vilčių „Palangos“ vienuolikei.

20-ąją rungtynių minutę svečiai suklydo perduodami kamulį savoje aikštės pusėje, o tuo pasinaudojęs kauniečių žaidėjas Rokas Krušnauskas pelnė pirmąją susitikimo įvartį.

„Palangos“ bėdos tęsėsi – 34-ąją minutę Thomasas Phibelas savoje baudos aikštelėje sužaidė ranka, o į „Palangos“ vartus paskirtą 11 m baudinį realizavo Linas Pilibaitis.

Antrajame kėlinyje 75-ąją minutę po dar vieno baudinio į „Palangos“ vartus įvarčiu pasižymėjo Joao Figueiredo.

Paskutinį tašką susitikime 78-ąją minutę padėjo Pijus Širvys, įveikęs varžovų vartininką.

„Kauno Žalgiris“ su 26 taškais čempionate žengia ketvirtas, „Palanga“ (10 tšk.) – paskutinė.