2019.06.29 15:50

Nyderlandų futbolininkių triumfas – iškovotas istorinis bilietas į pasaulio čempionato pusfinalį

LRT 2019.06.29 15:50

Nyderlandų moterų futbolo rinktinė pirmą kartą istorijoje pasiekė pasaulio čempionato pusfinalį. Sarinos Wiegman auklėtinės ketvirtfinalio rungtynėse 2:0 (0:0) įveikė Italijos rinktinę.

Iki šiol geriausias 2017-ųjų metų Europos čempionų pasiekimas buvo 2015 metais pasiektas pasaulio čempionato ketvirtfinalį. Nyderlandų ekipa, apskritai, tik antrąjį kartą dalyvauja finaliniame pasaulio čempionato turnyre. Italijos moterų rinktinė ketvirtfinalio bajrero nėra peržengusį nė karto.

Pirmajame kėlinyje abi komandos neįmušė nė vieno įvarčio, o pirmasis tikslus smūgis į Italijos rinktinės vartus užfiksuotas 70-ąją minutę. Nyderlandų rinktinę į priekį po puikaus smūgio galva išvedė Vivianne Miedema.

Jau 80-ąją minutę Nyderlandų rinktinės persvara tapo dviguba. Antrąjį komandos įvartį galva realizavo Stefanie Van der Gragt.

Italės bandė gelbėti situaciją, tačiau per likusį rungtynių laiką sukurtį intrigos nyderlandžių varžovėms nepavyko.

Ketvirtose ketvirtfinalio rungtynėse nuo 19:30 val. Vokietijos rinktinė susitiks su Švedijos futbolininkėmis. Rungtynes tiesiogiai transliuos LRT PLIUS kanalas ir portalas LRT.lt.