Naujienų srautas

Sportas2019.06.29 13:46

Lietuvos graikų-romėnų imtynininkai Europos žaidynėse laukia paguodos

LRT 2019.06.29 13:46

Graikų-romėnų imtynių varžybas Europos žaidynėse pradėjo du Lietuvos kovotojai Eividas Stankevičius ir Romas Fridrikas. Abu atletai turnyrą pradėjo aštuntfinalio etape, skelbiama LTOK pranešime spaudai.

Svorio kategorijoje iki 87 kg E. Stankevičius susitiko su stipriausiu Baltarusijos kovotoju Radziku Kulijevu. Lietuvio kova su Europos čempionu truko tris minutes. Pergalę taškais 9:0 iškovojo vietinių sirgalių palaikomas imtynininkas.

Teisėjų sprendimu E. Stankevičius du kartus buvo paguldytas į parterį, jame baltarusis surinko 8 taškus. Dar vieną tašką varžovas gavo teisėjui įspėjus lietuvį.

„Esu pilnas emocijų, netikiu tuo, kas ką tik nutiko. Varžovas stiprus, stovyklose su juo kovojam lygiai, bet šiandien teisėjai mane pirma į parteri pastatė ir jam davė šansą prisirinkti taškų“, - kovą pakomentavo E. Stankevičius.

Netrukus ant kilimo žengė R. Fridrikas ir Jakobi Kajaja iš Sakartvelo. Antroji lietuvių kova pergalės irgi neatnešė. Pasibaigus laikui pergalę taškais 4:0 iškovojo gruzinas.

Nors pralaimėjo savo pirmąsias kovas, abu Lietuvos imtynininkai išsaugojo viltį pakovoti dėl medalių paguodoje. Ketvirtfinalyje E. Stankevičiaus oponentas R. Kulijevas 2:1 įveikė gruziną Robertą Kobiašvilį, R. Fridriko varžovas J. Kajaja 7:0 vilčių nepaliko Azerbaidžano imtynininkui Sabahui Shariati.

Ar lietuviai tęs varžybas, paaiškės šeštadienio vakarą. Abiejų svorio kategorijų paguodos kovos ir mačai dėl bronzos vyks sekmadienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi