Sportas

2019.06.29 09:55

ESPN apžvalgininkas: „Pacers“ planuose – Sabonio ir Turnerio tandemas starto penkete

LRT 2019.06.29 09:55

Indianos „Pacers“ klube pastaruosius du sezonus rungtyniavusio lietuvio Domanto Sabonio vardas ir toliau yra linksniuojamas diskutuojant apie artimiausius galimus „Pacers“ veiksmus šio tarpsezonio sudėties komplektavimo procese, praneša ESPN.

Anot ESPN apžvalgininko Zacho Lowe`as, „Pacers“ yra pasiryžę išlaikyti abu savo aukštaūgius – 23 m. 211 cm ūgio D. Sabonį ir 23 m. 211 cm ūgio Mylesą Turnerį, kurie pagal išankstinį klubo vadovų sumanymą turėtų kartu pradėti rungtynes starto penkete.

Tokiu atveju, situaciją vertina Z. Loweąas, komanda turėtų nepratęsti sutarties su kitu priekinės linijos žaidėju – Thaddeusu Youngu.

„Lygoje iš esmės vyrauja skeptiška nuomonė ties M. Turnerio ir D. Sabonio duetu „Pacers“ priekinėje linijoje, – komentuoja Z. Lowe`as. – Skepticizmo padaugėjo po to, kai NBA naujokų biržoje Indianos ekipa pasikvietė vidurio puolėją Goga Bitadzę. NBA klubai nuolat skambina „Pacers“ dėl D. Sabonio ir M. Turnerio. Šaltinių teigimu, naujokų biržos naktį „Pacers“ atmetė pasiūlymą už M. Turnerį. Šie skambučiai ir toliau tęsis.“

Apžvalgininko teigimu, „Pacers“ komandai reikia daugiau metikų, kurie suptų Victorą Oladipo, D. Sabonį ir M. Turnerį. Tarp galimų „Pacers“ naujokų minimas ispanas Ricky Rubio, anot Z. Lowe, „yra geras pirkinys, tačiau jis negali pridėti taiklių metimų iš toli“.