Sportas

2019.06.29 09:00

„Copa America“ ketvirtfinalio drama: du „nelegalūs“ Čilės įvarčiai ir baudinių serijos drama

LRT2019.06.29 09:00

Brazilijoje vykstančiame Pietų Amerikos žemyno „Copa America“ čempionate šeštadienį dar vieną bilietą į pusfinalį iškovojo Čilės futbolininkai. Reinaldo Ruedos auklėtiniai po nulinių lygiųjų per pagrindinį laiką po baudinių serijos įveikė kolumbiečius.

Šeštadienio vakarą nuo 22 val. prasidės kova dėl paskutinio kelialapio į pusfinalį. Urugvajus susitiks su Peru futbolininkais.

Dvikovoje tarp Čilės ir Kolumbijos dar pirmajame kėlinyje čiliečiai sugebėjo tiksliu smūgiu priversti kamuolį kirsti varžovų vartų liniją. Po pavojingos atakos prie kolumbiečių vartų 16-ąją minutę Jeano Beausejouro smūgis buvo tikslus, nors ir Kolumbijos gynėjai išspyrė kamuolį iš vartų.

Visgi netrukus Čilės futbolininkų triumfą nutraukė teisėjas. Pasinaudojus VAR sistema, buvo nuspręsta, jog aštrioje čiliečių atakoje Alexis Sanchezas buvo atsidūręs nuošalėje.

Antrajame kėlinyje kamuolys ne tik vėl kirto Kolumbijos rinktinės vartų liniją, bet ir išpureno vartų tinklą. Kaip bebūtų, 71-ąją minutę įmuštas įvartis vėl nebuvo įskaitytas. Po VAR peržiūros tapo aišku, jog kamuoliui keliaujant varžovų vartų link Čilės žaidėjas Guillermo Maripanas lietė kamuolį ranka.

Per pagrindinį laiką taip ir neįmušus legalaus įvarčio, komandos persikėlė aiškintis santykių į baudinių seriją.

Abi komandos atliko po keturis tikslius smūgius. Po kolumbiečio Williamo Tesillo smūgio Kolumbijos sirgaliai susiėmė už galvų – kamuolys praskriejo šalia vartų. Pergalę Čilei įtvirtino penktasis tikslus Alexio Sanchezo smūgis.  

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.