Sportas

2019.06.28 18:36

Austrijos F-1 etapo treniruotėse – dvi skaudžios avarijos

LRT 2019.06.28 18:36

Austrijos „Formulės-1“ trasoje Spielberge prasidėjo devintasis šio sezono savaitgalis. Antroje treniruočių sesijoje užfiksuoti trys incidentai, kurių du pasibaigė avarijomis ir sugadintais bolidais.

Pirmasis už trasos ribų dešimtajame posūkyje išlėkė ir savo „Red Bull“ bolido galinį sparną sudaužė Maxas Verstappenas.

Ketvirtąją vietą čempionate užimantis olandas po avarijos ilgai keikėsi, o jo emocijos girdėjosi komandos radijuje. M. Verstappenas nesuvaldė savo bolido ir išlėkė už trasos atbulomis bei rėžėsi į atitvarus.

Sutvarkius trasą ir vėl leidus sportininkams lėkti visu greičiu už trasos išlėkė ir čempionato lyderio Lewiso Hamiltono komandos draugas Valtteri Bottas. Savo „Mercedes“ nesuvaldęs suomis į apsauginę padangų sienelę įsirėžė priekiu, sugadino tiek sparną, tiek abiejų priekinių ratų ašis.

Komandos draugo avarija sugadino L. Hamiltono mėginimą važiuoti kvalifikaciniu tempu. Po antrosios treniruočių sesijos britas yra tik ketvirtas.

Kol kas greičiausiai važiuoja „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas, o antrą geriausią laiką iki avarijos spėjo parodyti V. Bottas. Trečias – kitas „Red Bull“ pilotas Pierre`as Gasly.

Nepasisekė ir Sebastianui Vettelui, kuris išlėkė iš trasos irgi dešimtajame posūkyje, tačiau spėjo sustoti prieš pat atitvarus ir jo „Ferrari“ liko sveika.

Austrijos „Grand Prix“ lenktynės vyks sekmadienį.