Naujienų srautas

Sportas2019.06.28 08:24

Brazilai po baudinių serijos palaužė Paragvajų ir žengė į „Copa America“ pusfinalį

LRT.lt 2019.06.28 08:24

Brazilijoje vykstančiame Pietų Amerikos futbolo „Copa America“ čempionate turnyro šeimininkė Brazilijos rinktinė iškovojo kelialapį į pusfinalio etapą. Brazilai po nulinių lygiųjų 0:0 per pagrindinį laiką Paragvajaus rinktinę įveikė po baudinių serijos.

Brazilijos rinktinė tapo pirmąją turnyro pusfinalio dalyve. Šiandien nuo 22 val. Lietuvos laiku į kovą Venesuelos ir Argentinos futbolininkai. Ketvirtfinalyje dar kovos Kolumbija – Čilė ir Urugvajaus – Peru rinktinės.

Dvikovoje tarp brazilų ir paragvajiečių rimčiausias pavojus Paragvajaus vartams iškilo 58-ąją minutę, kuomet Roberto Firmino buvo pargriautas varžovų baudos aikštelės prieigose. Nors iš pradžių teisėjas paskyrė 11 m baudinį, pasinaudojęs VAR sistema, arbitras atšaukė savo sprendimą, parodė raudoną kortelę Fabianui Balbuenai ir paskyrė baudos smūgį į Paragvajaus vartininko Roberto Fernandezo ginamus vartus.

Like žaisti mažumoje paragvajiečiai sugebėjo išsaugoti savo vartus „sausus“ ir komandos po pagrindinio ir teisėjo pridėto laiko santykių aiškinimąsi perkėlė į baudinių seriją.

Brazilai neklydo mušdami pirmuosius tris baudinius, kai tuo tarpu Paragvajaus rinktinės žaidėjas Gustavo Gomezas nerealizavo jau pirmojo savo komandos smūgio. Netrukus suklydo ir Roberto Firmino, o Rodrigo Rojas išlygino baudinių serijos rezultatą 3:3. Paragvajiečių gretose netikslų smūgį atlikęs Derlis Gonzalezas atvėrė galimybę Gabrieliui Jesusui įtvirtinti brazilų pergalę, toks scenarijus ir nutiko 4:3.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi