Italijoje ir San Marine vykstančiame Europos jaunimo (U21) futbolo čempionate paaiškėjo ir antroji finalininkė. Nepaisant to, jog pirma praleido įvartį, ja tapo Ispanijos vienuolikė, antrajame pusfinalyje nesunkiai 4:1 sutriuškinusi Prancūzijos futbolininkus.
Rungtynės ispanams prasidėjo ne kaip – savo baudos aikštelėje neleistinai sužaidęs Firpo Junioras uždirbo 11 metrų baudinį, o jį šaltakraujiškai realizavo Jeanas-Philippe`as Mateta.
Netrukus prancūzai turėjo puikų šansą persvarą padvigubinti, bet smūgį iš artimo atstumo atrėmė Antonio Sivera.
Šis epizodas ispanus tarsi pažadino. Jie užtikrintai perėmė žaidimo kontrolę, pradėjo regzti vieną ataką po kitos ir kurti nuolatinį pavojų.
Nors prancūzų vartininkas Paulas Bernardono ne kartą gelbėjo savo komandą, tačiau net ir jis buvo bejėgis, kai Marcas Roca smūgiu iš arti rezultatą išlygino.
Ispanai kojos nuo greičio pedalo nenuėmė ir dar iki pertraukos išsiveržė į priekį, kai Mikelis Oyarzabalis sėkmingai mušė nuo 11 metrų žymos.
Iš karto po pertraukos ispanai praktiškai atsakė į visus dar likusius klausimus, kai po gražios kombinacijos pasižymėjo Dani Olmo.
Per likusį laiką ispanai ir toliau diktavo sąlygas, o ketvirtą įvartį pridėjo kėliniui įsibėgėjus – įspūdingu šūviu pasižymėjo po keitimo pasirodęs Borja Mayoralis.
Finale ispanai kausis su vokiečiais, šias rungtynes sekmadienį galėsite stebėti LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt.