2019.06.26 21:37

Kasdien to neišvysi: LFF taurės turnyre „Panevėžys“ pasižymėjo įspūdingu įvarčiu į savus vartus

LRT.lt2019.06.26 21:37

Šiauliuose įvykusiose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės aštuntfinalio rungtynėse tarp I lygos „Šiaulių“ ir A lygos „Panevėžio“ klubų užfiksuotas žiūrovus stadione ir prie ekranų galėjęs nustebinti įvartis.

Prie „Šiaulių“ vartų rezgę pavojingą ataką panevėžiečiai netrukus turėjo bandyti užgesinti pavojingą šiauliečių išpuolį. Kontraatakai nutrūkus, „Panevėžio“ klubo gynėjas Vytas Gašputis beveik iš vidurio aikštės nusprendė aukštu perdavimu atiduoti kamuolį komandos vartininkui Šarūnui Jurevičiui.

Visgi aukšto komandos draugo perdavimo nesitikėjęs vartų sargas nesuspėjo jam pasiųsto kamuolio išsipirti iš savų vartų. Po 59-ąją minutę įvykusio kuriozo „Šiaulių“ ekipa išsiveržė į priekį – 1:0.

Apmaudus epizodas Aukštaitijos komandai netapo gniuždančiu smūgiu. 76-ąją minutę rezultatą išlygino Andrejus Karvackis.

Po 90 žaidimo minučių neišsiaiškinus nugalėtojo, komandos žaidė pratęsimą, kuriame „Panevėžio“ komanda pelnė net penkis įvarčius, iškovojo pergalę 6:1 bei bilietą į LFF taurės turnyro ketvirtfinalį.