Naujienų srautas

Sportas2019.06.26 18:50

Domikaitytė nusileido patyrusiai latvei ir Europos žaidynėse kovos dėl bronzos

LRT.lt 2019.06.26 18:50

Baltarusijos sostinėje Minske vykstančiose antrosiose Europos žaidynėse moterų imtynių iki 68 kg svorio kategorijos pusfinalyje Lietuvos atstovė Danutė Domikaitytė nusileido patyrusiai varžovai Anastasijai Grigorjevai.

Nepaisant nesėkmės, D. Domikaitytė dar turės galimybę iškovoti medalį Europos žaidynėse. Lietuvos imtynininkės lauks kova dėl bronzos su bulgarės Sofijos Georgievos ir rumunės Alexandros Anghel kovos nugalėtoja. 

Dvikovoje su triskart Europos čempione iš Latvijos lietuvė taškais 1:8 pralaimėjo pirmąjį raundą. Antrajame raunde kova išsilygino ir abi sportininkės pelnė po 2 taškus, tačiau bendrame rezultate 10:3 pergalę šventė latvė.

„Treneris buvo sudėliojęs teisingą taktiką, tačiau padariau klaidų, jos ir nulėmė kovos baigtį. Varžovė stipri, su ja kovojau Europos čempionate, tąkart pralaimėjau dėl tokių pačių klaidų. Rytojui esu nusiteikusi kovingai. Mintimis apie galimą varžovę savęs neapkraunu, tuo domėsis treneris. Dabar esu rami. Kuo geriau pailsėsiu naktį, tuo agresyvesnė būsiu rytoj“, – po dvikovos su LTOK kalbėjo D. Domikaitytė.

„Varžovė bus arba rumunė, arba bulgarė. Žinom jas. Žinom ir tai, kad silpnų čia nėra“, – auklėtinei antrino treneris Aivaras Kaselis.

Mūsų šalies imtynininkė trečiadienį vykusiose ketvirtfinalio kovoje nutildė skeptikus įveikdama Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių vicečempionę iš Baltarusijos Mariją Mamušuk. Lietuvės ir baltarusės kovos rezultatas buvo lygus 2:2, tačiau teisėjai, atsižvelgę į papildomus kriterijus, pergalę paskyrė D. Domikaitytei.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi