Naujienų srautas

Sportas2019.06.26 16:46

Baidarininkas Seja pagerino Europos žaidynių rekordą

LRT.lt 2019.06.26 16:46

Minske (Baltarusija) vykstančių antrųjų Europos žaidynių baidarių ir kanojų irklavimo varžybų vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijos antrajame pusfinalyje trečiadienį lietuvis Artūras Seja užėmė pirmąją vietą ir pateko į finalą, skelbiama naujienų agentūros ELTA pranešime.

Lietuvio rezultatas - 34,303 sek. - yra naujas Europos žaidynių rekordas.

„Norėjosi iškart patekti į finalą. Tačiau ruošiausi irkluoti ir pusfinalyje, nes atrankoje varžovas buvo labai stiprus – olimpinis vicečempionas. Bet jis irgi toli nepabėgo. O pusfinalyje viskas pavyko, kaip ir planavau. Nors iš naujo susikaupti buvo labai sunku. Nes kai atrankoje atidirbi, jautiesi lyg išsunktas. Iki pusfinalio – dvi valandos. Bet kol išlipi, nuneši valtį, to laiko lieka dar mažiau. Man padarė masažą, pailsėjau, susikaupia ir atidirbau antrą plaukimą labai stipriai. Dabar iki finalo ilsėsiuosi“, – po pasirodymo kanale su LTOK kalbėjo A.Seja.

Antras finišavo baltarusis Dzmitrijus Traciakovas (34,543 sek.), trečias - vengras Balazsas Birkasas (34,901 sek.).

Finale ketvirtadienį varžysis devyni sportininkai.

Moterų vienviečių kanojų 200 m distancijos pirmajame pusfinalyje lietuvė Rūta Dagyė (55,604 sek.) finišavo aštunta. Galutinėje įskaitoje jai atiteko 14-a pozicija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi