2015.07.04 20:45

L. Asadauskaitė pasaulio čempionate po trijų rungčių – 28-a

ELTA 2015.07.04 20:45

Lietuvos atstovė Laura Asadauskaitė Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų varžybų finale šeštadienį užėmė 11-ąją vietą.

Londono olimpinių žaidynių ir 2013 metų pasaulio čempionė 31-erių metų L. Asadauskaitė surinko 1300 taškų. Mūsų šalies sportininkė plaukime buvo 23-ia, fechtavime – 18-a, jojime – 31-a ir prieš lemiamą šaudymo ir bėgimo rungtį bendrojoje įskaitoje užėmė 28-ąją vietą. Geriausiai kombinuotoje rungtyje pasirodžiusi L. Asadauskaitė sugebėjo pakilti į 11-ąją poziciją.

Nugalėjo Pekino olimpinių žaidynių čempionė vokietė Lena Schoeneborn (1390 tšk.). Antrąją vietą užėmė kinė Chen Qian (1367 tšk.), trečiąją – brazilė Yane Marques (1350 tšk.).

Ketvirtąją poziciją užėmė Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė (1343 tšk.).

Kita lietuvė – 22-ejų metų Gintarė Venčkauskaitė (706 tšk.) – tarp 36 finalo dalyvių liko 35-a. Ji paskutinėje rungtyje nestartavo.

Pasaulio čempionatas baigsis sekmadienį mišrių estafečių varžybomis, kuriose nugalėtojų titulą gins L. Asadauskaitė ir Justinas Kinderis.