Naujienų srautas

Sportas2019.06.26 12:49

Jucikas apie savo patirtį Japonijoje: krepšinis tikrai žemo lygio

LRT.lt 2019.06.26 12:49

Pirmuoju šios vasaros Utenos „Juventus“ naujoku tapęs 29-erių metų vidurio puolėjas Julius Jucikas džiaugiasi papildęs šios komandos gretas bei laukia, kada galės pradėti treniruotis ir žaisti su komanda. Po sezono Japonijoje į gimtinę sugrįžęs šilutiškis dalijosi savo mintimis apie atvykimą į Uteną, praneša oficialus uteniškių klubo puslapis.

Krepšininkas džiaugiasi, kad po dviejų sezonų praleistų užsienyje sugrįžta rungtyniauti į gimtąją šalį.

„Kaip visada, jausmas grįžti į Lietuvą yra labai geras. Pasiilgau krepšinio, namų, draugų bei artimųjų. Pasiilgau apskritai visko“, – apie gimtojo krašto ilgesį šnekėjo Julius.

Praėjusį sezoną antroje pagal pajėgumą Japonijos lygoje rungtyniavęs J.Jucikas neslepia nusivylimo šios šalies krepšinio atžvilgiu ir teigia, kad jiems dar tikrai yra ko pasimokyti.

„Įspūdis toks, kad Japonijos krepšinio lygis yra tikrai žemo lygio. Nėra jokios komunikacijos su treneriais, viskas vyksta tik su vertėjo pagalba. Trumpai tariant, jiems dar tikrai daug ko trūksta ir reikėtų nemažai pasimokyti“, – Japonijos krepšinio lygiu nesižavėjo šilutiškis.

Apie naująją savo komandą žaidėjas nedaugžodžiavo, tačiau išskyrė „Juventus“ kovingumą.

„Apie Utenos „Juventus“ žinau tik tiek, kad kiekvienais metais tai yra stipri, arši ir konkurencinga ekipa. Kiekvienam varžovui yra sudėtinga žaisti prieš tokią komandą“, – „juventus“ kovingumą gyrė vidurio puolėjas.

J.Jucikas nekantriai laukia, kuomet galės užsivilkti „Juventus“ marškinėlius ir turės galimybę debiutuoti šioje komandoje.

„Džiaugiuosi prisijungęs prie Utenos miesto komandos ir labai laukiu sezono pradžios, kai galėsiu užsivilkti „Juventus“ marškinėlius ir išbėgti į aikštelę“, – šnekėjo debiuto komandoje laukiantis Julius.

Be J.Juciko komandą šią vasarą papildė Žygimantas Skučas bei Vytautas Šulskis, o sutartis taip pat turi Gytis Radzevičius, Arnas Beručka ir Arminas Kleišys.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi