2019.06.26 10:58

Kanojininkas Vadimas Korobovas Europos žaidynėse – aštuntas

LRT.lt, ELTA2019.06.26 10:58

Minske (Baltarusija) vykstančių antrųjų Europos žaidynių baidarių ir kanojų irklavimo varžybų vyrų vienviečių kanojų 1000 m distancijos rungtyje Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas užėmė aštuntąją vietą.

Mūsų šalies kanojininkas finale trečiadienį finišavo per 4 min. 13,583 sek. ir aplenkė tik čeką Martiną Fuksą (4.20,631).

„Fortūna nusisuko. Šiandien vėjas buvo palankus tiems, kurie irkluoja iš kairės pusės, jiems nereikėjo galvoti dar ir apie vairavimą. Jie ir užėmė pirmas keturias vietas. O kiti, tarp jų ir aš, irkluojame iš dešinės. Tai tik pastebėjimas, neieškau pasiteisinimo. Tik kartais fortūna irgi lemia.

Toks oras, kaip šiandien, labai netinkamas. Visų rezultatai prastesni. Vakar pasiekiau Lietuvos rekordą. Ir taip užsidegiau, kad galiu kovoti. Gaila, nepavyko. Bet įrodžiau, kad galiu varyti su favoritais. Dabar reikia toliau dirbti“, – aiškino 22 metų V.Korobovas.

Nugalėjo lenkas Tomaszas Kaczoras (3.57,953), antras finišavo rusas Kirilas Šamšurinas (3.58,028), trečias – vokietis Sebastianas Brendelis (3.59,278).

Finale dar kovojo Baltarusijos, Italijos, Vengrijos ir Prancūzijos irkluotojai.