Sportas

2019.06.25 00:12

Europos jaunimo čempionate – abi puses tenkinančios Prancūzijos ir Rumunijos lygiosios

LRT.lt 2019.06.25 00:12

Italijoje ir San Marine vykstančiame vaikinų jaunimo U21 Europos futbolo čempionate pirmadienio vakare baigėsi grupių varžybos, po kurių paaiškėjo visos keturios į pusfinalį patekusios komandos. Paskutinėmis dviem dalyvėmis tapo Rumunijos ir Prancūzijos rinktinės.

Tiek rumunai, tiek prancūzai prieš šio vakaro mačą C grupėje žinojo, jog lygiosios yra tinkamas rezultatas abiem komandoms – rumunai tokiu atveju taptų grupės laimėtojais, o prancūzai į kitą etapą žengtų kaip geriausia antrąją vietą užėmusi komanda.

Tai atsispindėjo ir rungtynėse – abi komandos atakoje neatrodė itin stipriai ir rimtų šansų neturėjo, tad rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Verta paminėti, jog abi komandos neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą.

Kitose C grupės rungtynėse santykius dėl trečios pozicijos aiškinosi Anglijos ir Kroatijos jaunimo rinktinės.

Abi komandos jau buvo tikros, jog į kitą etapą nebepateks, todėl treneriai rotavo sudėtimis ir leido pažaisti iki tol mažiau rungtyniavusiems žaidėjams.

Gražiose ir įdomiose rungtynėse anglai net tris kartus pirmavo, tačiau visus tris kartus Kroatijos rinktinė sugrįždavo į rungtynes ir paskutinėmis minutėmis išplėšė tašką – mačas baigėsi lygiosiomis 3:3.

Tiek anglams, tiek ir kroatams tai buvo vienintelis čempionate iškovotas taškas, o trečiąją poziciją iškovojo anglai, turėję geresnį įvarčių santykį.

Kartu su prancūzais ir rumunais į pusfinalio etapą pateko ir kitų dviejų grupių nugalėtojai – Ispanijos ir Vokietijos jaunimo rinktinės.