Sportas

2019.06.24 20:16

Susitarimo pasiekti nepavyko: Benitezas kitame sezone „Newcastle United“ nebetreniruos

LRT.lt 2019.06.24 20:16

„Newcastle United“ klubas pirmadienį išplatino pranešimą, kuriuo informavo, jog sutartis su pastaruosius tris metus komandą treniravusiu Rafaeliu Benitezu pratęsta nebus.

Ispanas į „Newcastle“ atvyko dar 2016-ųjų kovą, kai komanda kovėsi dėl išlikimo „Premier“ lygoje. Nors aukščiausiame Anglijos futbolo divizione išlaikyti komandos nepavyko, Benitezas greitai tapo mylimu tarp komandos sirgalių ir nusprendė likti prie klubo vairo ir „Championship“ divizione.

Jau kitą sezoną „Newcastle United“ tapo antrojo diviziono laimėtojais, grįžo į aukščiausią lygą ir joje nuolat buvo pajėgiais vidutiniokais.

Kalbama, jog pats treneris norėjo likti komandoje, tačiau nesutapo jo ir klubo valdytojo Mike`o Ashley požiūris į žaidėjų perėjimus, mat ekipos savininkas nebuvo linkęs naujiems žaidėjams skirti tiek pinigų, kad būtų galima lygiai kautis su stipriausiomis šalies komandomis.

Pranešimai teigia, jog Benitezas turi pelningą pasiūlymą aukščiausioje Kinijos lygoje, kur jo atlyginimas siektų net apie 12 milijonų svarų per sezoną.