2019.06.24 16:23

Lietuvos 3x3 rinktinė neperžengė lenkų barjero Europos žaidynių ketvirtfinalyje

LRT.lt 2019.06.24 16:23

Minske vykstančiose Europos žaidynėse pralaimėjimą 3x3 krepšinio varžybų ketvirtfinalyje ir pasirodymą turnyre užbaigė Lietuvos rinktinė 16:19, pralaimėjusi lenkams.

„Šiandien varžovams nusileidome fiziškumu. Rungtynių pabaigoje buvo momentas, kai komandas skyrė vienas taškas, buvo galima užsikabinti, bet pora neteisingų sprendimų, pralaimėta kova po lenta neleido rungtynių perlaužti mūsų naudai“, – po rungtynių su LTOK kalbėjo Medas Kuprijanovas.

„Laimėjo stipresni. Kovėmės gerai, bet pritrūko patirties. Jie šiandien buvo geresni“, – sakė Paulius Semaška.

Dvikovos pradžioje mūsų šalies rinktinei, kuriai atstovavo Paulius Semaška, Aurelijus Pukelis, Medas Kuprijanovas ir Mintautas Bulanovas, teko vytis varžovus, kurie šovė į priekį 4:2.

Po A. Pukelio taško ir M. Bulanovo tolimo metimo jau lietuviai pirmavo 5:4, tačiau Lenkijos rinktinė atsakė net 5 taškais be atsako ir išsiveržė į priekį 9:5.

Dainiaus Novicko treniruojama komanda bandė sugrąžinti intrigą į susitikimą ir po trijų iš eilės A. Pukelio sumažino atsilikimą iki minimumo 8:9.

Visgi Lenkijos rinktinei kaskart pavykdavo, lietuviams priartėjus, susikrauti trijų taškų pranašumą (8:11, 10:13).

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes, A. Pukelio metimas sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų 13:15. Tiesa, varžovai atsakė trečiu iš eilės pataikytu tolimu metimu 13:17.

Lietuvos rinktinė po M. Bulanovo ir A. Pukelio taškų dar buvo išsaugojusi gyvas viltis kovoti dėl bilieto į pusfinalį 16:18, tačiau per paskutinę susitikimo minutę išlyginti rezultato nepavyko, o varžovai įtvirtino pergalę baudos metimu 16:19.

Aurelijus Pukelis rungtynėse lietuviams pelnė 9 taškus, M. Bulanovas – 6, P. Semaška – 1.

Kiti Europos žaidynių 3x3 krepšinio turnyro ketvirtfinalio etapo rezultatai:

Latvija – Prancūzija 21:14

Serbija – Baltarusija 15:19

Rusija – Čekija 20:15