Naujienų srautas

Sportas2019.06.24 08:30

„Raptors“ lyderis Leonardas taps laisvuoju agentu, tačiau svarsto likti klube

LRT.lt 2019.06.24 08:30

Toronto „Raptors“ lyderis ir 2019 metų NBA finalų MVP prizo laimėtojas Kawhi Leonardas netrukus taps laisvuoju agentu. Vis dėlto, pranešama, kad puolėjas svarsto galimybę likti Toronte ilgesnį laiką.

Kaip praneša „Yahoo Sports“ žurnalistas Chrisas Haynesas, K. Leonardas nepasinaudos galimybe pratęsti sutartį su „Raptors“ dar vienam sezonui, pagal kurią uždirbtų 21,3 mln. dolerių.

Tai reiškia, kad žaidėjas tampa laisvuoju agentu, bei nuo liepos 6 d. galės laisvai kalbėtis su visomis lygos komandomis. Pranešama, kad K. Leonardas tikrai susitiks su keliomis jo paslaugų norinčiomis komandomis, tačiau rimtai svarsto galimybę likti „Raptors“.

Kanados komanda jam galės siūlyti 190 mln. dolerių sutartį penkeriems metams, kiti klubai – tik 140 mln. ketveriems.

Tiesa, kiti „Twitter“ vartotojai po Ch. Hayneso žinutę pažymi, kad K. Leonardas yra gana uždaras žmogus, kurio artimųjų ratas yra labai mažas, tad šie gandai gali būti laužti iš piršto. Kiti atsimena, kad prieš kurį laiką Ch. Haynesas publikavo interviu su K. Leonardo dėde, tad jis gali būti informacijos šaltinis.

„The New York Times“ žurnalistas Marcas Steinas pažymi, kad penkerių metų sutartis nėra vienintelė galimybė K. Leonardui likti Toronte.

Jis gali susitarti dėl dviejų metų 70 mln. dolerių vertės sutarties pagal formulę 1+1 ir jau kitą vasarą turėti galimybę viską vėl svarstyti iš naujo. Ypač, jeigu ateinantis sezonas su „Raptors“ nebebūtų toks sėkmingas.

Praėjusį sezoną K. Leonardas rinko po 26,6 taško, atkovojo po 7,3 kamuolio ir atliko po 3,3 rezultatyvaus perdavimo. Atkrintamosios jos skaičiai išaugo iki 30,5 taško, 9,1 atkovoto kamuolio ir 3,9 rezultatyvaus perdavimo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi