Naujienų srautas

Sportas2019.06.22 22:11

Po galingo starto – nesėkmingas stalo tenisininko Stankevičiaus finišas

LRT.lt 2019.06.22 22:11

Stalo tenisininkas Medardas Stankevičius galingai pradėjo Europos žaidynių mačą su Bojanu Tokičiumi, bet galiausiai slovėnas rado pergalingą ginklą ir įveikė lietuvį 4:2, praneša LTOK.

Minske vykstančių Europos žaidynių stalo teniso turnyro antrojo rato akistatos pradžioje atrodė, kad M.Stankevičius ne tik tikrąja, bet ir perkeltine prasme yra visa galva aukštesnis už slovėną B.Tokičių.

Be kovos pirmą ratą peržengęs 19-metis lietuvis dvigubai vyresnio varžovo gynybą daužė galingais smūgiais ir pirmą setą laimėjo 11:3. Antrajame B.Tokičius atsigriebė – 8:11. Trečiasis setas vėl buvo sėkmingesnis M.Stankevičiui – 11:8.

Bet po to tris setus iš eilės laimėjo (11:7, 11:5, 12:10) ir į šešioliktfinalį pateko Slovėnijos stalo teniso veteranas, o M.Stankevičiui prasidėjo atostogos.

„Pirmus keturis setus viskas ėjosi gerai. Bet penktajame jis surado būdą, kaip žaisti prieš mane. Tai ir lėmė jo pergalę. Nesijaučiau nei silpnesns, nei stipresnis. Tik jo patirtis už mano tris kartus didesnė. Žaidėme lygiai, ta patirties įtaka nebuvo tokia didelė, kokios aš laukiau. Bet galiausiai ji išryškėjo, žmogus rado, kaip žaisti ir pergudravo mane“, – paaiškino Lietuvos stalo tenisininkas, pasaulio reitinge užimantis 360-ąją vietą.

Daugkartinis Europos pirmenybių prizininkas B.Tokičius yra 55-oji planetos raketė.

Lietuvis prie teniso stalo išsiskiria ne tik ūgiu, bet ir emocingumu. Gal tos emocijos padeda užsidegti kovai?

„Be emocijų paprasčiausiai būtų neįdomu žaisti. Aš jų nevaldau, jos pačios iš manęs išeina“, – prisipažino sportininkas.

Tuo metu sūnų treniruojantis ir per varžybas greta aikštės sėdintis Viktoras Stankevičius emocijas stengiasi tramdyti Bet neslepia – jam ne visada pavyksta atskirti trenerio ir tėvo vaidmenų.

„Kai žaidžia Medardas, o ne kitas auklėtinis, reaguoju ne tik kaip treneris, emocijų būna tikrai daugiau“, – šyptelėjo V.Stankevičius.

Po trumpų atostogų M.Stankevičius pradės pasirengimą naujam sezonui. Vienas turnyras laukia jau rugpjūtį, o rugsėjį startuos Vokietijos klubų čempionatas, kuriame rungtyniauja lietuvis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi