Sportas

2015.02.12 21:38

Š. Jasikevičius: jaučiuosi nekaip

Karolis Dobrovolskas, basketnews.lt2015.02.12 21:38

Iš lėktuvo – tiesiai į treniruotę. Antradienį vėlai vakare atskridęs į Palangą, Šarūnas Jasikevičius jau trečiadienį ryte su Lietuvos rinktinės krepšininkais sportavo treniruotėje.

Iš lėktuvo – tiesiai į treniruotę. Antradienį vėlai vakare atskridęs į Palangą, Šarūnas Jasikevičius jau trečiadienį ryte su Lietuvos rinktinės krepšininkais sportavo treniruotėje.

Taip 36 metų krepšininkas pradėjo pasiruošimą savo galimai ketvirtajai olimpiadai.

Vos prieš 10 dienų baigęs sezoną Graikijoje, Š. Jasikevičius be didesnių atostogų prisijungė prie rinktinės, kuri po trijų savaičių pradės kovas olimpinėje atrankoje Venesueloje. Artimiausios kelios savaitės jam gali būti labiau įtemptos ir dėl naujo klubo paieškos.

Įžaidėjas šiuo metu yra laisvasis agentas ir greičiausiai neliks Atėnų „Panathinaikos“ ekipoje, kuri atsisveikina su vyriausiuoju treneriu Željko Obradovičiumi. Š. Jasikevičius buvo išreiškęs norą dirbti būtent su juo.

„Man svarbu, su kuo dirbu, o trenerio nebelieka, – sakė Š. Jasikevičius. – Dabar reikia palaukti porą savaičių, pažiūrėti, iš kur bus susidomėjimas, ir gal tada bus aiškiau.“

Šarūnai, ar galėsite šeštadienį žaisti su makedonais? – žurnalistai paklausė Š. Jasikevičiaus.

To reikia klausti ne manęs. Kaip treneris pasakys, taip ir bus.

O kaip pats jaučiatės?

Kaip po 10 dienų atostogų. Kaip gali krepšininkas jaustis? Nekaip.

Ar pakako laiko pailsėti?

Yra kaip yra, tokių dalykų nelabai galima pakeisti. Aišku, visi nori daugiau atostogų, pailsėti nuo savo darbų.

Lyginant su pernai metais, rinktinėje pasikeitė keli žaidėjai. Kokį įspūdį palieka dabartinė rinktinė?

Pusę valandos dirbau salėje, kitą pusę – treniruoklių salėje. Ką aš jums galiu pasakyti? Vakar naktį tik atvažiavau.

Visą klubinį sezoną demonstravote puikią sportinę formą. Ar pavyks ją tokią išlaikyti ir vasarą, juolab, kad ji laukia ilga?

Niekas negali garantuoti, kaip bus. Aišku, dirbsiu, stengsiuosi, kad ta forma būtų gera. Duok Dieve, kad ji būtų gera. Tai sportas, čia garantijų nėra.

Po metų į rinktinę grįžo Linas Kleiza. Kaip manote, kaip tai gali pakeisti rinktinės braižą?

Linas turi būti tas, aplink kurį turi suktis žaidimas ir kuris turi tempti rinktinę į priekį sunkiais momentais. Pernai sakiau, kad svarbiausią vaidmenį komandoje turi atlikti tie žaidėjai, kurie atliko Turkijoje. Šiemet taip pat, tik turėsime daugiau naudos iš Lino ir Jono Mačiulio. Braižas turi būti toks, koks buvo Turkijoje, nes kiti žmonės yra arba per seni, arba per jauni, kad kažką pakeistų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt