Sportas

2019.06.22 14:27

Dziudo kovotojas Klokovas ir sambo imtynininkė Stefanovič Europos žaidynėse liko be pergalių

ELTA 2019.06.22 14:27

Minske vykstančių antrųjų Europos žaidynių dziudo varžybų vyrų svorio kategorijoje iki 66 kg be pergalių liko Lietuvos atstovas Andrejus Klokovas. Sambo varžybų moterų svorio kategorijoje per 80 kg pergalių nepavyko pasiekti Karinai Stefanovič.

Lietuvos sportininkas kovas pradėjo nuo antrojo rato ir jame neatsilaikė prieš baltarusį Dzmitrijų Šeršaną.
A. Klokovas pirmasis išsiveržė į priekį, kuomet gavo „Shido“ įvertinimą, bet vėliau D. Šeršanas gavo „Waza-ari“, o dar vėliau – „Shido“ įvertinimus ir šventė pergalę.

„Neparankus, kairiarankis ir labai patyręs varžovas papuolė. Jei atmintis nešlubuoja, jis yra dukart Europos čempionatų bronzos medalio laimėtojas. Šiandien atidaviau viską, ką sugebėjau. Kaip matote, viską nulėmė vienas veiksmas, po jos kova visiškai pasikeitė. Šįkart gavosi kaip gavosi, lauksiu kito šanso“ – po dvikovos kalbėjo 27 metų sportininkas iš Lietuvos A. Klokovas.

Sekmadienį ant tatamio žengs Kęstutis Vitkauskas (73 kg), pirmadienį – Karolis Bauža (100 kg), Santa Pakenytė ir Sandra Jablonskytė (abi +78 kg).

Priminsime, jog Europos žaidynėse vykstančios dziudo varžybos yra oficialus Europos čempionatas. Šioje svorio kategorijoje varžosi 33 sportininkai.

Tuo tarpu Europos čempionatų prizininkė bei Europos taurės laimėtoja sambo imtynininkė K. Stefanovič ketvirtfinalyje 0:9 pralaimėjo ukrainietei Anastasijai Sapsai. Vėliau paguodos turnyre mūsiškė tęsė kovą dėl bronzos medalio, bet 0:4 nusileido rumunei Alinai-Petronelai Paunescu ir baigė savo pasirodymą.

Šioje svorio kategorijoje varžosi septynios sportininkės.