Naujienų srautas

Sportas2019.06.22 23:42

Verkė net varžovas: po susidūrimo futbolo aikštėje – 70 siūlių veide

LRT.lt 2019.06.22 23:42

Ispanijos futbolo antrajame divizione vis dar varžomasi dėl paskutinio kelialapio į aukščiausiąją lygą. Ketvirtadienį rungtynėse tarp „Mallorca“ ir La Korunijos „Deportivo“ ekipų užfiksuotas žiaurus epizodas. Po varžovo smūgio į veidą „Deportivo“ žaidėjui prireikė net 70 siūlių.

Žaidybinis incidentas nutiko pirmojo kėlinio pabaigoje, kai kovoje dėl kamuolio vienas į kitą dideliu greičiu įskriejo „Deportivo“ kapitonas Alexas Bergantino ir „Mallorca“ atstovas Marcas Pedraza. Pastarojo futbolo batelio padas pataikė tiesiai į varžovo veido apatinę sritį – A. Bergantino pasruvo krauju.

„Deportivo“ kapitonas buvo išneštas iš aikštės smarkiai kraujuodamas ir išvežtas tiesiai į ligoninę.

M. Pedraza prieš save išvydo raudoną kortelę ir verkdamas dėl varžovo nelaimės paliko aikštę. Iškart po susidūrimo jis suprato, kad įvyko skaudi nelaimė ir pats kėlė ranką kviesdamas medikus į aikštę.

Ligoninėje prireikė net 70-ies siūlių, tačiau kitą rytą „Deportivo“ saugas buvo paleistas į namus. Pranešama, kad M. Pedraza kartu su „Mallorca“ treneriu Vicente Moreno tą patį vakarą aplankė varžovą ligoninėje. M. Pedraza buvo sukrėstas varžovo nelaime ir tai matėsi dar aikštėje.

„Užsidėsiu veido kaukę ir sekmadienį eisiu į aikštę kovoti“, – palikdamas ligoninę „El Pais“ žurnalistams sutinusiomis lūpomis teigė A. Bergantino.

Medikai nerekomendavo saugui žaisti, tačiau sekmadienį vyks lemiamos rungtynės, po kurių paaiškės, kuri komanda grįš į aukščiausiąjį Ispanijos divizioną.

Nelaime pasibaigusį pirmąjį mačą namuose 2:0 laimėjo „Deportivo“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi