Naujienų srautas

Sportas2019.06.22 08:09

Sirgalių kantrybės paprašęs „Knicks“ prezidentas gyrė naujoką Brazdeikį: negalvojau, kad jį gausime

LRT.lt 2019.06.22 08:09

Niujorko „Knicks“ klubas pristatė savo gerbėjams du naujausius komandos narius – naujokų biržoje 3-iuoju numeriu pakviestą R. J. Barrettą ir 47-uoju pašauktą Igną Brazdeikį. Abu žaidėjai buvo pristatyti organizacijoje, žinoma, kur kas daugiau dėmesio sulaukė pirmasis.

201 cm ūgio 19-metis kanadietis R. J. Barrettas šioje biržoje yra vienas talentingiausių žaidėjų. „Duke“ universitete kartu su pirmuoju šaukimu Zionu Williamsonu žaidęs puolėjas rinko po 22,6 taško (45 proc. trit.), 7,6 atkovoto kamuolio ir 4,3 rezultatyvaus perdavimo.

Iš tikrųjų I. Brazdeikis yra gana panašaus profilio krepšininkas. Jų ūgis vienodas, Ignas yra metais vyresnis, tačiau aikštėje jie sugeba daryti panašius dalykus. Jie abu yra kairiarankiai ir pažįsta vienas kitą, nes yra žaidę Kanados U-17 jaunimo rinktinėje.

„Knicks“ prezidentas Steve`as Millsas spaudos konferencijoje atskleidė, kad nesitikėjo gauti Lietuvoje gimusio I. Brazdeikio.

„Mes jį vertinome aukštai, stebėjome Čikagoje ir nesitikėjome, kad galėsime pakviesti. Manėme, kad jis bus pašauktas dar pirmajame rate. Mums padarė įspūdį jo kovingumas, metimo įgūdžiai. Mūsų analizės rodo, kad jis gali būti geras atsarginis žaidėjas. Tai nėra atsitiktinis šaukimas“, – teigė „Knicks“ fanų daug kritikuojamas S. Millsas.

Praėjusį sezoną „Knicks“ iškovojo vos 17 pergalių ir varžėsi dėl blogiausios NBA komandos vardo su Fynikso „Suns“. Abiejų komandų tikslas buvo gauti kuo aukštesnį šaukimą naujokų biržoje. S. Millsas spaudos konferencijoje dar kartą paprašė sirgalių kantrybės.

Tuo tarpu I. Brazdeikis pasirinko 17-ąjį numerį ir su juo pažymėtais marškinėliais pozavo net ant „Empire State Building“ stogo – kartu su R. J. Barrettu. Tai „Knicks“ naujų žaidėjų pristatymo dalis.

Nors pašauktas tik 47-as, Ignas Brazdeikis sulaukė daugybės dėmesio Niujorke. Abu komandos naujokai dalyvavo šauktinių vakarėlyje, pasipuošę Niujorko ledo ritulio komandos „Rangers“ marškinėliais, žaidė krepšinį su vaikais parke, pozavo nuotraukoms įvairiausios Niujorko vietose.

Su žurnalistais I. Brazdeikis daug nebendravo, tačiau progą pasisakyti gavo. Jis teigė, kad jo socialinių tinklų sekėjų skaičius po „Knicks“ šaukimo per naktį labai smarkiai padidėjo. Taip pat vardijo savo gerąsias savybes.

„Aš esu bebaimis, nebijau nė vieno varžovo ir visada darau viską, kad mano komanda laimėtų. Aš esu agresyvus ir visada pasitikiu savo galimybėmis“, – kalbėjo I. Brazdeikis.

Pasitikėjimu savimi ir drąsiomis kalbomis lietuvis NBA žurnalistų ir sirgalių dėmesį atkreipė dar prieš biržą, kai per šiek tiek daugiau nei dvi savaites aplankė kone pusės NBA komandų būstines ir pasirodė treniruotėse.

„Yahoo Sports“ žurnalistas Danas Devine‘as net rašė: „Vienas skauto aprašymas skelbia, kad jis kalba daug mėšlo ir gerai meta tritaškius. Skama gerai.“

Atrodo, kad I. Brazdeikis NBA pasaulyje jausis kaip žuvis vandenyje. Dabar belieka aikštėje įrodyti, kad jis vertas išbėgti ant stipriausios pasaulio krepšinio lygos parketo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi