2019.06.22 00:07

Karališkasis „Real“ klubas antrus metus paeiliui tapo Ispanijos čempionais

LRT.lt 2019.06.22 00:07

Penktadienį baigėsi nacionalinės pirmenybės ir Ispanijoje – ketvirtosiose čempionato finalo serijos rungtynėse Madrido „Real“ krepšininkai išvykoje 74:68 nugalėjo „Barcelona“ ir serijoje triumfavo 3-1. Madrido krepšininkai stipriausia šalies komanda tapo antrus metus paeiliui.

Svečiai iš Madrido startavo pakiliai ir jau pirmajame kėlinyje spurtavo dviženkliu skirtumu (19:8).

Nepaisant to, „Barcelona“ netrukus panaikino turėtą deficitą ir iki pat trečiojo kėlinio rungtynės vyko taškas į tašką.

Lemiama atkarpa įvyko po pertraukos – Madrido krepšininkai vėl atitrūko dešimties taškų skirtumu (47:37) ir, išlaikę pergalingą persvarą iki paskutinio teisėjo švilpuko, antrą kartą paeiliui tapo stipriausia Ispanijos komanda.

Šeimininkų neišgelbėjo ir solidus Kevino Pangoso žaidimas – kanadietis pelnė 16 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Bendrai Madrido krepšininkams tai buvo jau net 35 šalies čempionų titulas, „Barcelona“ jų turi 18.

„Barcelona“: Kevinas Pangosas 16 (4/7 trit.), Chrisas Singletonas 12, Adamas Hanga 11.

„Real“: Facundo Campazzo 15 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld., 28 naud. bal.), Rudy Fernandezas 12 (4/7 trit.), Walteris Tavaresas (13 atk. kam., 22 naud. bal.), Fabienas Causeuras ir Anthony Randolphas po 10.