Sportas

2019.06.21 16:54

Paaiškėjo Šiaulių „Gintros-Universiteto” varžovės UEFA Čempionių lygos atrankoje

LRT.lt2019.06.21 16:54

UEFA būstinėje Nione penktadienį buvo ištraukti UEFA moterų Čempionių lygos atrankos grupių burtai, po kurių paaiškėjo kurios komandos atvyks į Lietuvą rugpjūčio 7 – 13 dienomis varžytis UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyre, informuoja oficialus šiauliečių klubo puslapis.

Į 10 -ąją atrankos grupę kartu su šeimininke Šiaulių “Gintros-Universiteto” (1 burtų krepšelis) komanda pateko Birkirkaros “FC Birkirkara” (Malta, 4 burtų krepšelis), Veksfordo “Youths” (Airija, 3 burtų krepšelis) ir Škoderio “KF Vllaznia” (Albanija, 2 burtų krepšelis).

Įdomu tai, kad su Veksfordo klubu iš Airijos keliai UEFA moterų Čempionių lygoje susikerta jau trečią kartą per pastaruosius penkis metus. 

2015 metais Lenkijos Konino mieste vykusiame atrankos turnyre “Gintra-Universitetas” netikėtai 0:1 turėjo pripažinti airių pranašumą, o jau po metų būtent Airijoje rezultatu 2:1 pasiekė saldų revanšą.

Lietuvos čempionėms yra žinoma ir “KF Vllaznia” ekipa. Su šia teko kovoti 2014 -ais metais Lietuvoje vykusioje atrankoje, kuomet šiaulietės paskutiniame grupės susitikime net 5:0 sutriuškino albanes ir tuomet pirmą kartą klubo istorijoje iškopė į UEFA Čempionių lygos pagrindinį turnyrą.

Primename, kad atrankos turnyro varžybos vyks Alytuje ir Marijampolėje rugpjūčio 7 – 13 dienomis.

10 -oji UEFA moterų Čempionių lygos atrankos grupė:

Šiaulių “Gintra-Universitetas” (Lietuva, 1 burtų krepšelis, šeimininkė)
Škoderio “KF Vllaznia” (Albanija, 2 burtų krepšelis)
Veksfordo “Youths” (Airija, 3 burtų krepšelis)
Birkirkaros “FC Birkirkara” (Malta, 4 burtų krepšelis)


Kitos UEFA moterų Čempionių lygos grupės:

1 grupė: SFK 2000 Sarajevo (BIH, šeimininkė), Breidablik (ISL), ASA Tel-Aviv University SC (ISR), ŽFK Dragon 2014 (MKD).

2 grupė: Olimpia Cluj (ROU), FC NSA Sofia (BUL), Breznica Pljevlja (MNE, šeimininkė), KFF Mitrovica (KOS).

3 grupė: Hibernian Ladies FC (SCO), WFC Pomurje (SLO, šeimininkė), Cardiff Met (WAL), FC Nike (GEO)

4 grupė: FC Minsk (BEL), WFC Kharkiv, (UKR, šeimininkė), ŽNK Split (CRO), S.C.Bettembourg (LUX).

5 grupė: ŽFK Spartak (SRB, šeimininkė), Ferencvarosi FC (HUN), SK Slovan Bratislava (SVK), Agarista – SS Anenii Noi (MDA).

6 grupė: BIIK-Kazygurt (KAZ), PK-35 Vantaa (FIN), FC Flora (EST, šeimininkė), EBS/Skala (FRO). 

7 grupė: , Apollon Ladies FC (CYP), SK Sturm Graz Damen (AUT), Sporting Clube de Braga (POR), Rigas Futbola skola (LVA, šeimininkė).

8 grupė: LSK Kvinner FK (NOR), PAOK (GRE), RSC Anderlecht (BEL, šeimininkė), Linfield Ladies (NIR).

9 grupė: FC Twente (NED, šeimininkė), GKS Gornik (POL), Besiktas A.S. (TUR), FC Alashkert-Women (ARM).