Naujienų srautas

Sportas2019.06.21 13:39

Į NBA pakviesto Deivido Sirvydžio tėvas Virginijus apie emocingą biržos naktį: širdis drebėjo

Paulius Cubera, LRT.lt 2019.06.21 13:39

Į NBA žengė dar vienas lietuvis. 19-metis Deividas Sirvydis naujokų biržos renginyje Brukline išgirdo savo pavardę 37-as. Jis prisijungė prie Detroito „Pistons“ komandos. Tiesiogiai naujokų biržą Lietuvoje stebėjęs jo tėvas, buvęs krepšininkas Virginijus Sirvydis portalui LRT.lt pripažino, kad, nepaisant gerų prognozių, širdis drebėjo.

Paklaustas, ką sakė sūnus, kai iškart po pristatymo ant NBA naujokų biržos scenos paskambino į namus, V. Sirvydis teigė neatsimenantis – emocijos ir džiaugsmas tiesiog liejosi per kraštus.

„Drebėjo, aišku, širdis, kaip gi nedrebės. Įvykis tikrai didžiulis – buvo labai smagu, geros emocijos, super“, –  LRT.lt sakė V. Sirvydis.

Vilniaus „Ryto“ talento tėvas nevyko su sūnumi į JAV, kur snaiperis dvi savaites plušėjo treniruočių salėje, šlifuodamas savo įgūdžius. Kartu su Deividu naujokų biržą Brukline stebėjo jo agentas Marius Rutkauskas.

NBA analitikai ir specialistai prognozavo D. Sirvydžiui vietą antrojo rato antroje pusėje, galbūt viduryje, apie 40-ąją poziciją. Pašauktas D. Sirvydis buvo 37-asis Dalaso „Mavericks“ ekipos, bet teisės iškart buvo perleistos Detroito klubui.

„Labai džiaugiuosi, kad įvyko mūsų pažintis su agentu, kaip matome, padaryti žingsniai buvo teisingi. Abejonių tikrai nebuvo. Buvo svarbiausia, kad papultų ten, kur juo domisi, kur organizacija mato jį ateityje.

Kas toliau? Laukia visas ilgas gyvenimas. Gavo tikrai puikų šansą, esu ne kartą sakęs – prieš dvejus metus žaidė tik RKL, o šiemet – jau NBA. Čia tik pasvajoti gali ir džiaugtis. Ir labai sunkiai dirbti. Kiek jis buvo JAV dvi savaites, dirbo labai daug, nesu tiek matęs, krūviai dideli. Bet prie to reikia priprasti. Noras, užsispyrimas davė vaisių“, – džiaugėsi D. Sirvydžio tėvas Virginijus.

D. Sirvydis toliau liks dirbti už Atlanto, kur greičiausiai bus pakviestas atstovauti „Pistons“ klubui NBA Vasaros lygoje. Antrajame rate pašaukti žaidėjai negauna garantuotų kontraktų su NBA komandomis, tad šią vasarą D. Sirvydžiui teks sunkiai dirbti, kad įrodytų Detroitui savo vertę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi