Sportas

2019.06.20 18:23

Penki Lietuvos plaukikai išvyko į varžybas Italijoje

LRT.lt2019.06.20 18:23

Penki Lietuvos plaukikai – pasaulio čempionatui besirengiantys Simonas Bilis, Tadas Duškinas, Ugnė Mažutaitytė ir Giedrius Titenis bei pasaulio studentų universiadoje dalyvausianti Agnė Šeleikaitė – penktadienį pradeda trijų dienų tarptautines varžybas Romoje – „56° Sette Colli Trophy“, informuoja Lietuvos plaukimo federacija.

Likus vos mėnesiui iki pasaulio plaukimo čempionato Kvandžu, Pietų Korėjoje, čia planuoja plaukti ne tik stipriausi Italijos plaukikai, bet ir kitos plaukimo žvaigždės – nuo brito Adam Peaty iki Vengrijos geležinės ledi Katinka Hosszú. Iš viso Italijos sostinė žada priimti per 500 plaukikų iš 39 valstybių.

„56° Sette Colli Trophy“ varžybos įtrauktos į kitais metais vyksiančių Tokijo olimpinių žaidynių kvalifikacinių varžybų sąrašą, todėl visi čia plaukiantys dalyviai turi galimybę įvykdyti olimpinius normatyvus. Vietą Tokijuje jau yra užsitikrinęs Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas, bet Romoje startuosiantiems lietuviams šiame sezone iki „A“ kvalifikacinių normatyvų vis pritrūkdavo nuo kelių sekundės dalių iki kelių sekundžių.

Rytiniai atrankos plaukimai penktadienį ir šeštadienį prasidės 10 val. vietos laiku (sekmadienį – 9 val.), o vakare vyksiantys finalai – nuo 18.45 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt