2019.06.20 07:36

Argentina su Messi ir toliau stringa „Copa America“ – dar vienos lygiosios

LRT.lt2019.06.20 07:36

Copa America“ futbolo čempionate dar viena blanki naktis Argentinos futbolininkams, kurie antrose B grupės rungtynėse ir vėl neiškovojo pergalės – 1:1 sužaidė su Paragvajumi.

Blankiose rungtynėse argentiniečiai atliko tik du smūgius į varžovų vartų plotą, vienas kurių buvo Lionelio Messi realizuotas 11 metrų baudinys. 57-ąją minutę argentiniečių dievukas išlygino rezultatą.

Paragvajaus ekipa į priekį dar 37 min. buvo išvedęs Richardas Sanchezas.

62-ąją min. Paragvajaus ekipa nepasinaudojo galimybe išsiveržti į priekį, kai Derlisas Gonzalezas nesugebėjo realizuoti savojo 11 metrų baudinio.

Argentina gali guostis tik tuo, kad „Copa America“ turnyras dar jiems nesibaigė, mat grupės lyderė Kolumbijos rinktinė 1:0 įveikė Kataro futbolininkus ir iškovojo antrąją pergalę.

Pergalingą įvartį 86-ąją minutę pelnė Duvanas Zapata ir Kolumbija užsitikrino pirmąją grupės vietą.

Paskutiniajame grupės varžybų ture Kolumbija žais su Paragvajumi, o Argentina – su Kataru. Į kitą etapą patenka ne tik trijų grupių pirmosios dvi komandos, bet ir dar dvi trečiąsias vietas užėmusios rinktinės, tad nė vienos komandos šansai dar nėra prarasti.