2019.06.20 00:07

Dar vienas paskutinių sekundžių trileris Ispanijoje: „Barca“ įveikė „Real“ ir sušvelnino seriją

LRT.lt2019.06.20 00:07

Trečiosiose Ispanijos krepšinio lygos (ACB) finalo rungtynėse Barselonoje vietos „Barcelona“ sugebėjo pagaliau įveikti Madrido „Real“ ekipą – 78:77 (19:18, 15:22, 22:18, 22:19). Ši pergalė katalonams leido sušvelninti serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:2.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Real“ pranašumas prieš varžovus siekė 11 taškų (49:38), tačiau katalonai iki ketvirčio pabaigos atkūrė intrigą, o paskutiniu metimu vos nepersvėrė rezultato (56:58).

Lemiamo ketvirčio metu visą laiką priekyje buvo „Real“ krepšininkai, o katalonai stengėsi „pagauti“ varžovus. Likus žaisti dvi su puse minutės Facundo Campazzo tritaškis padvigubino „Real“ pranašumą – 77:71.

Kyle`as Kuricas atsakė tuo pačiu, katalonai apsigynė ir po Thomaso Heurtlio dvitaškio priartėjo iki taško. Po minutės pertraukėlės „Real“ vėl nesugebėjo pelnyti taškų, o Chrisas Singletonas persvėrė rezultatą „Barcos“ naudai likus žaisti 30 sek. – 78:77.

Katalonams pavyko apsiginti nuo Sergio Llullo atakos, tačiau kamuolį atkovojęs Adamas Hanga jį pametė, palikdamas „Real“ dešimt paskutinių sekundžių. Pratęsus mačą po krepšiu bandė nerti F. Campazzo, tačiau argentinietis paslydo, pametė kamuolį ir „Real“ lemiama ataka virto chaosu. „Barcelona“ šventė pergalę.

Barcelona“ ekipa Ispanijos čempionų titulo nėra laimėjusi nuo 2013–2014 m. sezono, „Real“ gina pernai iškovotą titulą.

Pagal visų laikų titulus „Barca“ (15) lenkia Madrido klubą (12).

„Barcelona“: T. Heurtelis 21, Ch. Singletonas 12, A. Tomičius 11, K. Kuricas 10.

„Real“: F. Campazzo ir T. Thompkinsas (4/8 trit.) po 18, R. Fernandezas 12, J. Carollas 10.