Naujienų srautas

Sportas2019.06.19 17:33

Traukiasi Ispanijos rinktinės treneris Luisas Enrique

LRT.lt 2019.06.19 17:33

Ispanijos futbolo rinktinės treneris Luisas Enrique nusprendė trauktis iš savo posto dėl asmeninių priežasčių, praneša „Marca“. Naujuoju „La Roja“ treneriu paskirtas buvęs L. Enrique asistentas Robertas Moreno.

Apie bėdas L. Enrique šeimoje komandai buvo pranešta dar prieš pastarąsias Ispanijos rungtynes Euro 2020 atrankoje su Malta. Šiose rungtynėse L. Enrique nebuvo su komanda, prieš mačą visi žaidėjai įspėti griežtai saugoti informaciją apie tai, kas nutiko L. Enrique.

Ispanijos žiniasklaida iki šiol nežino, kas būtent nutiko, kad L. Enrique nebegali atlikti savo pareigų, tačiau suprantama, kad priežastis yra rimta. Tai greičiausiai susiję su vieno iš trenerio šeimos narių sunkia liga, tačiau buvusio „Barcelona“ trenerio privatumas gerbiamas.

Trečiadienį vykusioje Ispanijos futbolo federacijos spaudos konferencijoje pristatyta, kad naujuoju rinktinės treneriu paskirtas ilgametis L. Enrique asistentas Robertas Moreno. Pats L. Enrique šioje spaudos konferencijoje nedalyvavo.

41 metų R. Moreno su L. Enrique dirbo nuo 2011 m. Tuomet L. Enrique vadovavo „Roma“ klubui, o R. Moreno buvo jo asistentas. Vėliau abu vyrai dirbo Vigos „Celta“ ir „Barcelona“ klubuose bei Ispanijos rinktinėje.

49-erių L. Enrique su „Barcelona“ ekipa laimėjo du Ispanijos čempionų titulus ir 2015 m. triumfavo Čempionų lygos finale. Ispanijos rinktinėje jis spėjo dirbti tik 10 rungtynių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi