Naujienų srautas

Sportas2019.06.20 16:08

„Manchester City“ sėkmės garantu pramintas Guardiolos megztinis aukcione parduotas už solidžią sumą

LRT.lt 2019.06.20 16:08

Praėjusio sezono metu „Manchester City“ Anglijoje laimėjo visus įmanomus titulus ir tavo pirmąja istorijoje tai padariusia vyrų komanda. Didžiausių komandos pergalių metu ekipos treneris Pepas Guardiola įprastai vilkėdavo vieną pilką megztinį, o po sezono jis buvo aukcione parduotas už solidžią sumą, praneša BBC.

Mančesterio komanda savo šalyje šiemet buvo nesustabdoma – laimėjo „Premier“ lygą, FA taurę, Anglijos lygos taurę, o sezono pradžioje iškovojo ir simbolinį „Community Shield“ trofėjų, o šias pergales sieja tai, jog jų metu ekipos treneris Pepas Guardiola vilkėjo savo mėgstamą pilką megztinį, kuris sirgalių tarpe buvo pramintas tarsi pergalių garantu.

Dar po praėjusio mėnesio pergalės FA taurės finale prieš „Watford“ vienuolikę P. Guardiola pažadėjo, jog jį megztinį parduos aukcione, o gauti pinigai bus skirti labdarai.

Treneris žodį tesėjo, o atributą laimėjęs sirgalius aukcionui paaukojo 6 tūkstančius svarų.

„Puikus jausmas atsidėkoti fanams už didžiulį jų palaikymą viso sezono metu. Džiugu, jog šis aukcionas prisidėjo prie bendruomenės gerovės“, – kalbėjo strategas.

Aukciono laimėtoju tapo Jamesas Hodge`as, komandos sirgalius iš JAV, o surinkti pinigai bus skirti padėti sunkiau gyvenančioms Mančesterio šeimoms.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi